Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: B

Plemenům psů, kteří začínají na písmeno B, zcela bez pochyb vévodí oblíbená border kolie. Najdete tady ale i malá psí plemena jako bišonek nebo boloňský psík. Pod tímto písmene ale najdete i psí uličníky jako border teriér, nebo nenasytného bígla. Nechybí ani psí obři jako bernský salašnický pes nebo brazilská fila. Mezi psí elegány pak patří třeba barzoj nebo briard.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Bernsky-salasnicky-pes (1)

Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes, lidově berňák, je velký dobrák, který vám splní každé vaše přání. Jde o populární plemeno původem ze Švýcarska.
Zjistěte více o bernském salašnickém psovi

 

Bigl (1)

Bígl

Temperamentní a zároveň přátelský pes, s kterým se nudit rozhodně nebudete. Bíglové jsou psi se skvělým čichem, kteří potřebují pohyb a zaměstnat hlavu.
Zjistěte více o bíglovi

 

Bisonek (1)

Bišonek

Laskavý, hravý, ale i přítulný psík, to je bišonek. Přátelskou a veselou povahou si snadno získá každého. Je to společenský pes, který miluje lidi i zvířata. Svého majitele miluje z celého srdce a nerad tráví delší čas bez nich.
Zjistěte více o bišonkovi

 

Bolonsky-psik (1)

Boloňský psík

Malý, veselý a čiperný pejsek, který vám bude dělat jen radost. Boloňský psík je velmi společenský a radost bude dělat jak seniorům, tak rodinám s dětmi
Zjistěte více o boloňském psíkovi

 

Border-kolie (1)

Border kolie

Border kolie je jedno z nejpopulárnějších plemen současnosti. Pokud ale předpokladáte, že jejich výchova bude snadná, dvakrát si pořízení border kolie rozmyslete.
Zjistěte více o border kolii

 

Bostonsky-terier (14)

Bostonský teriér

Svým oddaným pohledem spolu s hravou povahou si dokáže bostonský teriér podmanit každého. Miluje děti, s kterými si velmi rád hraje, je tak skvělým parťákem i do rodiny s dětmi. 
Zjistěte více o bostonském teriérovi.  

 

Nemecky-boxer (1)

Boxer 

Krátká srst a bezmezná láska k lidem předurčuje německého boxera k pobytu v bytě. Boxeři jsou často pořizováni jako rodinní psi, a to díky jejich lásce k dětem, s kterými dokáží donekonečna dovádět.
Zjistěte více o německém boxerovi

 

Grifonek-brabantsky-brabantik (1)

Brabantík (grifonek brabantský)

Brabantík má velmi rád legraci a nadšeně dokáže dovádět s dětmi. S ohledem na jeho rozpláclý čumáček je třeba mít na paměti, že se poměrně rychle zadýchá a zahřeje, rychlejší pohyb a dovádění je tak třeba spíše omezit.
Zjistěte více o brabantíkovi (grifonkovi brabantském).  

 

Francouzsky-buldocek (1)

Buldoček francouzský

Francouzští buldočci mají často citlivé zažívání, trpí proto často plynatostí. Jako většina psů nemusí horko, vedra špatně snáší i díky tvaru svého čumáku. Navzdory jeho neduhům jde o přátelského pejska.
Zjistěte více o francouzském buldočkovi

 

Stradfordsirsky-bulterier (1)

Bulteriér stafordširský

Stafordšírský bulteriér se v zemi svého původu, v Anglii, často nazývá „baby dog“ nebo „nany dog“ (dětský pes nebo pes chůvička). „Stafíci“ jsou sice doporučováni pokročilejším pejskařům, přesto jde o přátelského psa.
Zjistěte více o stafordširském bulteriérovi

Zpět do obchodu