Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Pošlete to zpátky

Nesedí? Nelíbí? Nevadí, i to se může stát.

Jednoduše nám to pošlete zpět a napište, co jestli chcete vrátit peníze,
nebo věc vyměnit za menší, větší, jinou barvu - prostě tak, aby to napodruhé vyšlo :). 

A pro ty, kteří rádi právní hantýrku, dáváme níže kompletní informace o tom, jak u vrátit zboží.

Jak to vrátit zpátky
aneb Když si to do 14 dnů rozmyslíte

I u nás máte samozřejmě právo odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet do 14 dnů od převzetí zboží. O vašem úmyslu odstoupit nás informujte – e-mailem nebo dopisem. Napište nám co a kdy jste u nás kupovali, jaké bylo číslo objednávky a jak a kam vám máme poslat peníze zpět. Tato část o odstoupení se aktivuje jen v případě, kdy objednáváte jako spotřebitel = nikoliv v rámci podnikatelské činnosti (nenakupujete na IČO). 

Můžete použít připravený vzorový formulář pro odstoupení
Stačí si ho tady kliknutím na odkaz stáhnout: formulář Pošlete to zpátky.

V některých případech však od koupě zboží odstoupit nejde – a to třeba u zboží, které se rychle kazí, nebo u zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím. Odstoupit nelze ani v případně koupě zboží v uzavřeném obalu, které po vynětí z obalu již nejde z hygienických důvodů vrátit (např. produkty týkající se péče o zuby a uši zvířat, kosmetika pro zvířata).

Bezodkladně po předání nebo alespoň prokázání vrácení zboží vám vrátíme částku odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání, a to stejným způsobem, jakým jsme platbu od vás přijali. Pro vrácení částky máme až 14 dnů od vašeho odstoupení, budeme ale potřebovat doklad o tom, že zboží bylo vypraveno zpět k nám.

Zboží nám můžete zaslat nebo předat na adresu Za Karlínským přístavem 683/6, 186 00 Praha 8.


Zboží musí být vráceno:

kompletní,

nejlépe v původním obalu,

nesmí jevit známky opotřebení či poškození.

Máme právo ve výše uvedené lhůtě posoudit, zda je vracené zboží nepoškozené, neporušené a nepoužité a zda jste nezpůsobil snížení hodnoty zboží jiným nakládáním, než je s ohledem na povahu a vlastnosti zboží nutné. Náklady na vrácení zboží k nám nesete vy.

Pokud nám vrátíte zboží poškozené vaším nesprávným zacházením, můžeme vrácenou kupní cenu ponížit o částku odpovídající poškození (jakožto náhradu za snížení hodnoty zboží).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení