Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

O nás

Pomáháme zdravým i nemocným chlupáčům. Vracíme přírodu do jejich misek i pelíšků. Hračky napuštěné chemií nebo odpad v misce u nás nenajdete. Na českém původu si zakládáme. Vyčmuchtejte více o tom, jak a proč tvoříme Chlupáče.

Jsme tři – Martina, Květa a Alice. I když jsme každá jiná, jedno nás – kromě přátelství – spojuje. Láska ke všemu čtyřnohému.

Nápad na e-shop se nezrodil náhodou. Do hlav nám ho zasadila fenka Bublina. Byla to právě ona, u koho jsme poznaly, jak těžké je sehnat pamlsky pro pejska, kterému selhávají ledviny a játra, který prodělal mrtvičku nebo který bojuje s rakovinou a s následky operací či chemoterapie. A také jsme zjistily, že podobné starosti zdaleka nemáme samy. Majitelů pejsků a kočiček, kteří marně shánějí dobroty pro své malé zvířecí pacienty nebo stařečky, je spousta. A tak vznikl nápad na e-shop Chlupáči.cz – místo, které by se zaměřovalo právě na seniory a zvířecí parťáky s podlomeným zdravím.

Nemáme ambice být největší mazlíčkovský obchod v Česku. Chceme nabízet jen kvalitní věci pro malé a velké chlupáče, které jim pomohou ke spokojenému a především zdravému životu.

To vše ruku v ruce s českými bylinkáři, švadlenkami a řemeslníky.

 
Zpět do obchodu