Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: C a Č

Mezi nejoblíbenější psí plemena na písmeno C a Č určitě patří malá čivava. V závěsu za ní je pak s netradičním nahatým vzhledem čínský chocholatý pes. Své místo tady má i český fousek, český teriér nebo československý vlčák a český horský pes. Nesmí chybět ani český strakatý pes, který v oblíbenosti šlape na paty i psím sportovcům v podobě plemene border kolii. Do abecedy psích plemen od písmene C patří i hafan s netradičním jménem čau čau.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Welsh Corgi Pembroke

Corgi - Welsh Corgi Pembroke

Welsh corgi pembroke je perfektním rodinným psem k dětem, a to díky své hravosti a veselé povaze. I proto ho milovala i královna Alžběta II. a vlastně celá britská královská rodina.
Zjistěte více o welsh corgi pembroke

 

Cinsky-chocholaty-pes (1)

Čínský chocholatý pes

Pro někoho pes jak z jiného světa, jiní na něj nedají dopustit. Čínský chocholatý pes je společenské plemeno, které mají v oblibě nejen alergici. Jde totiž o tzv. naháče.
Zjistěte více o čínském chocholatém psovi

 

Civava (1)

Čivava

Čivava patří mezi jedno z nejoblíbenějších společenských plemen. Navzdory své malé velikosti je určitě nepřehlédnete, nebo spíš nepřeslechnete.
Zjistěte více o čivavě.

 

Cesky-strakaty-pes-plemeno (1)

Český strakatý pes

Český strakatý pes je novější plemeno, které bylo vyšlechtěno k laboratorním účelům v dnes pražských Klánovicích doktorem Horákem.
Zjistěte více o českém strakatém psovi.  

 

Slovensky-cuvac (1)

Čuvač slovenský

Po staletí je toto plemeno na Slovensku spojené s bačou, ovcemi, salaší a horami. Slovenský čuvač se především na Slovensku stále využívá jako ovčácký pes a hlídač, stále častěji se z něj stává pes společenský.
Zjistěte více o slovenském čuvačovi.  

 

Zpět do obchodu