Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: T

Psí plemena na T jsou kategorií malých i velkých psích osobností. Ty malé zastupuje tibetský španěl nebo trpasličí pinč. Ty větší pak tibetský teriér nebo thajský ridgeback. Nad všemi pak vyčnívá majestátní tibetská doga.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Bostonsky-terier (14)

Teriér bostonský

Přítomnost tohoto hravého psa ocení i aktivní senioři. Svou povahou a krátkou srstí je bostonský teriér předurčen k pobytu v bytě. Mezi drobné nevýhody těchto menších psů patří skony k chrápání a plynatosti.
Zjistěte více o bostonském teriérovi

 

Erdelterier (6)

Teriér erdelteriér

Erdelové jsou i ostražití, neohrožení a odvážní. Plemeno bylo jako jedno z prvních využíváno jako služební u policie, a to především ve Velké Británii a v Německu. Jsou to totiž perfektní hlídací psi bez známek agrese.
Zjistěte více o erdelteriérovi

 

Jack-russell-terier (1)

Teriér Jack Russell

Pokud Jack Russella neutaháte, vymyslí si vlastní zábavu. V posledních letech se sice využívá k loveckému výcviku spíše výjimečně, přesto má v sobě stále silný lovecký instinkt.
Zjistěte více o Jack Russell teriérovi

 

Yorksirsky-terier (1)

Teriér yorkšírský

I když jde o drobného pejska, pořád je to teriér. Yorkšírský teriér je velmi aktivní a vhodný na sporty, kde využije svou rychlost a mrštnost. Uplatnění najde třeba v agility nebo dogdancingu.
Zjistěte více o yorkšírském teriérovi

 

Tibetska-doga-mastif (1)

Tibetská doga 

Tibetská doga (nebo také tibetský mastiff) je majestátní pes s velkou inteligencí a laskavostí. Svého pána miluje, k cizím lidem bývá ostražitý. Byl využíván především jako hlídací pes a jeho instinkty pro tento typ činnosti jsou velmi silné.
Zjistěte více o tibetské doze

 

Tibetsky-terier (1)

Tibetský teriér

Tibetští teriéři jsou veselí psi plní energie, kteří milují své lidi z celého srdce. Toto plemeno patří mezi nejstarší plemena světa a jeho původ sahá do dalekého a tajuplného Tibetu.
Zjistěte více o tibetském teriérovi

Zpět do obchodu