Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: S

Psích plemen na písmeno S a Š je do počtu asi nejvíce. Nechybí mezi nim vrásčitý šarpej, sněhobílý samojed nebo tvrdohlavý shiba-inu. Za psí svalovce dominuje stafordširský bulteriér, který má neprávem pověst zabijáka. Od východních sousedů je pak slovenský čuvač a z dalekého východu ještě sibiřský husky. Ze spích elegánů nesmí chybět saluki, sicilský chrt nebo skotský teriér. Velkou skupinu pak uzavírá dobrácký svatobernardský pes, neboli bernardýn.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Irsky-setr (1)

Setr irský

Jako správný lovečák má spoustu energie a pouhé pobíhání na zahradě mu rozhodně stačit nebude. Jde o plemeno, které je velmi veselé. Irští setři rádi tráví čas ve společnosti lidí a většinou snáší špatně samotu.
Zjistěte více o irském setrovi

 

Shiba-inu (1)

Shiba-inu

Při správné výchově je shiba-inu skvělý pes do rodiny s dětmi. Jde o usměvavé psy, kteří milují hry a procházky. Jde o aktivní plemeno, které je vnímavé, samostatné a aktivní.
Zjistěte více o shiba-inu

 

Sibirsky-husky (1)

Sibiřský husky

Husky patří mezi oblíbená plemena současnosti. Jeho vzhled, tedy huňatá srst a černě orámované krásné modré oči jsou nepochybně jedním z důvodů.
Zjistěte více o sibiřském husky

 

Slovensky-cuvac (1)

Slovenský čuvač

Slovenský čuvač je patrně nejznámější slovenské plemeno. Mnohým se vybaví jako ten bílý pes, který doprovází baču při rozsvěcení a zhasínání hvězdiček ve znělce slovenského večerníčku.
Zjistěte více o slovenském čuvačovi.  

 

Stradfordsirsky-bulterier (1)

Stafordširský bulteriér

Stafordšírský bulteriér díky mohutné čelisti a hrudníku, a díky historii zápasnického psa má neprávem mezi řadou lidí pověst agresora. Tuto pověst se zatím marně snaží u širší veřejnosti setřást.
Zjistěte více o stafordširském bulteriérovi

 

Zpět do obchodu