Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: R

Psů na písmeno R je sice jen pár, ale svým vhledem budí náležitý respekt. Zvláště největší zástupce psích plemen na R - rotvajler. Hned za ním stojí s typickým pruhem na zádech rhodéský ridgeback. Ve skupince nechybí ani méně známý rakouský krátkosrstý brakýř.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Plemeno-curly-coated-retrivr (1)

Retrívr curly coated

Curly coated retrívr patří mezi stará lovecká plemena, pravděpodobně je jedním z nejstarších retrívrů. Jeho přesný původ je nicméně tak trochu záhadou. Podobně jako další retrívři, i tento rád plave.
Zjistěte více o curly coated retrívrovi.

 

Plemeno-flat-coated-retrivr (2)

Retrívr hladkosrstý (flat coated retrívr)

Flat coated retrívr, podobně jako zlatý retrívr, je velmi přátelský, miluje lidi a snadno vychází s dalšími zvířaty. Také zbožňuje vodu, ve které je schopen trávit hodiny. Toto plemeno je velmi pozorné a snadno cvičitelné.
Zjistěte více o flat coated retrívrovi.  

 

Psi-plemeno-chesapeake-bay-retriever (2)

Retrívr chesapeake bay 

Chesapeake bay retrívr je pes plný energie, potřebuje tak spoustu vyžití. I když patří mezi spíše větší psy, je to milý a laskavý pes. Se správnou socializací a výchovou bude věrným parťákem celé rodině.
Zjistěte více o chesapeake bay retrívrovi.

 

Psi-plemeno-labradorsky-retrivr (14)

Retrívr labradorský

Labrador miluje všechny lidi bez rozdílu, hodí se do rodin s dětmi, ale i jako asistenční pes nebo na canisterapii. Díky těmto vlastnostem se naopak vůbec nehodí jako hlídací pes.  
Zjistěte více o labradorském retrívrovi.  

 

Psi-plemeno-zlaty-retrivr (15)

Retrívr zlatý

Zlatí retrívři se díky své emoční inteligenci a chytrosti stali oblíbenými terapeutickými a asistenčními psy. Za pomoci voděodolné srsti s hustou podsadou můžou být celoročně venku.
Zjistěte více o zlatém retrívrovi.  

 

Psi-plemeno-rhodesky-ridgeback (15)

Ridgeback rhodéský 

Rhodéský ridgeback je důstojný a vyrovnaný pes, který miluje svou rodinu, k cizím je spíše rezervovaný. Ridgeback je sportovně založený pes, který potřebuje pořádně zaměstnat, znuděný ridgeback totiž často trpí destruktivními sklony.
Zjistěte více o rhodéském ridgebackovi.  

 

Psi-plemeno-thajsky-ridgeback (8)

Ridgeback thajský

Thajský ridgeback je pes nabitý energie, je tak skvělým společníkem k velmi aktivním lidem. Vhodný je například k vytrvalostnímu běhu nebo na dlouhé procházky přírodou.
Zjistěte více o thajském ridgebackovi.

 

Psi-plemeno-rotvajler (16)

Rotvajler

Rotvajler je větší rodinný, ale i pracovní hlídací pes, který miluje svého pána, jemuž se rád přizpůsobí. Pokud se odmala pojme správným způsobem výchova, budete mít doma vyrovnaného, klidného a mírumilovného psa.
Zjistěte více o rotvajlerovi

 

Psi-plemeno-rusky-toy (1)

Ruský toy teriér

Ruský toy nebo také ruský toy teriér sice patří mezi psí drobečky, vše si vynahrazuje velkým duchem. Jde o laskavého a milého pejska, který svou rodinu miluje z celého srdce.
Zjistěte více o ruském toy teriérovi

 

Zpět do obchodu