Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: R

Psů na písmeno R je sice jen pár, ale svým vhledem budí náležitý respekt. Zvláště největší zástupce psích plemen na R - rotvajler. Hned za ním stojí s typickým pruhem na zádech rhodéský ridgeback. Ve skupince nechybí ani méně známý rakouský krátkosrstý brakýř.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Flat-coated-retrivr (16)

Retrívr hladkosrstý (flat coated retrívr)

Flat coated retrívr, podobně jako zlatý retrívr, je velmi přátelský, miluje lidi a snadno vychází s dalšími zvířaty. Také zbožňuje vodu, ve které je schopen trávit hodiny. Toto plemeno je velmi pozorné a snadno cvičitelné.
Zjistěte více o flat coated retrívrovi.  

 

Labradorsky-retrivr (1)

Retrívr labradorský

Labrador miluje všechny lidi bez rozdílu, hodí se do rodin s dětmi, ale i jako asistenční pes nebo na canisterapii. Díky těmto vlastnostem se naopak vůbec nehodí jako hlídací pes.  
Zjistěte více o labradorském retrívrovi.  

 

Zlaty-retrivr (1)

Retrívr zlatý

Zlatí retrívři se díky své emoční inteligenci a chytrosti stali oblíbenými terapeutickými a asistenčními psy. Za pomoci voděodolné srsti s hustou podsadou můžou být celoročně venku.
Zjistěte více o zlatém retrívrovi.  

 

Rhodesky-ridgeback (1)

Rhodéský ridgeback

Rhodéský ridgeback je důstojný a vyrovnaný pes, který miluje svou rodinu, k cizím je spíše rezervovaný. Ridgeback je sportovně založený pes, který potřebuje pořádně zaměstnat, znuděný ridgeback totiž často trpí destruktivními sklony.
Zjistěte více o rhodéském ridgebackovi.  

 

Rotvajler (1)

Rotvajler

Rotvajler je větší rodinný, ale i pracovní hlídací pes, který miluje svého pána, jemuž se rád přizpůsobí. Pokud se odmala pojme správným způsobem výchova, budete mít doma vyrovnaného, klidného a mírumilovného psa.
Zjistěte více o rotvajlerovi

 

Zpět do obchodu