Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: K

Pod písmenem K se nachází pořádná smečka oblíbených psích plemen. Ať už je to krátkosrstá kolie nebo všemi milovaný kavalír King Charles španěl. V závěsu za nimi je i knírač, který je chován hned ve třech velikostech.

Mezi psí obry na písmeno K patří chundelatý strážce komondor nebo psí hlídač dobytka kavkazský pastevecký pes.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Kanadsky-retrivr-neboli-nova-scotia-duck-tolling-retrivr (1)

Kanadský retrívr (novoskotský retrívr či toller)

Jde o středně velkého loveckého psa, který byl vyšlechtěn k nalákání kachen do blízkosti lovce a následný aport zastřelených kusů. Pokud toužíte po akčním parťákovi do přírody, pak pro vás bude kanadský retrívr tou správnou volbou.
Zjistěte více o novoskotském retrívrovi.

 

Karelsky-medvedi-pes (1)

Karelský medvědí pes

Karelský medvědí pes je plemeno, které se rádo rozhoduje samo a má tendenci k nezávislosti. Je to neohrožený lovecký pes se skvělým čichem a dobrým orientačním smyslem.
Zjistěte více o karelském medvědím psovi.

 

Kavalir-king-charles (1)

Kavalír King Charles španěl

Kavalíři jsou společenští psi, kteří již po staletí tráví svůj život ve společnosti lidí. Jsou to šlechtici každým coulem, už jejich jméno ledacos napovídá o vznešeném původu.
Zjistěte více o kavalír king charlesovi španěl

 

Kavkazsky-pastevecky-pes (1)

Kavkazský pastevecký pes (kavkazský ovčák)

Kavkazský pastevecký pes nebo také kavkazský ovčák byl určen k hlídání a obraně dobytka. Málokoho tedy překvapí, že jde o psa s drsnější povahou, kterou nezvládne každý.
Zjistěte více o kavkazském pasteveckém psovi.

 

Australska-kelpie (1)

Kelpie australská

Australská kelpie svého majitele a celou rodinu miluje z celého srdce. Velmi dobře vychází s dětmi, je k nim laskavá a dokáže s nimi dlouhé hodiny dovádět. Snadno a ráda se učí novým povelům a trikům.
Zjistěte více o australské kelpii. 

 

Kerry-blue-terier (1)

Kerry blue teriér (kerrský modrý teriér)

Kerry blue teriér neboli kerrský modrý teriér je aktivní a inteligentní středně velký pes, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Toto plemeno bylo vyšlechtěno k lovu ptáků, drobné zvěře a hlodavců.
Zjistěte více o kerry blue teriérovi.

 

Knirac-maly (1)

Knírač malý

Knírač malý je původně lovecký pes, a tak jako mnoho dalších loveckých plemen dokáže být pořádně tvrdohlavý. Se správným, především laskavým, přístupem i knírače přesvědčíte, aby s vámi ochotně spolupracoval.
Zjistěte více o knírači malém.

 

Knirac-stredni (1)

Knírač střední

Střední knírač je inteligentní, zvědavý, ale i tvrdohlavý pes, který miluje svou rodinu a je i velmi laskavý k dětem. Pro mnoho chovatelů je zlatou střední cestou mezi velkým a malým kníračem. Právě středně velký knírač sloužil jako základ pro vyšlechtění menší i větší varianty.
Zjistěte více o knírači středním.

 

Knirac-velky (1)

Knírač velký

Knírač velký je klidný a vyrovnaný pes, který hravě zvládne i pokročilejší výcvik a je velmi oddaný své rodině. Knírači patří mezi stabilně oblíbená plemena širší veřejností.
Zjistěte více o knírači velkém.

 

Americky-kokrspanel (1)

Kokršpaněl americký

Američtí kokršpanělé jsou aktivní a veselí společníci, kteří milují svou rodinu a skvěle vychází i s menšími dětmi. Jde o zástupce španělů, a jak na jejich vzhledu, tak chování je zřejmá jejich příbuznost s anglickými kokršpaněly.
Zjistěte více o americkém kokršpanělovi.  

 

Anglicky-kokrspanel (1)

Kokršpaněl anglický

Anglický kokršpaněl je hravý a bystrý. Každý, kdo měl kokra doma, vám potvrdí, že s tímto plemenem se nudit nebudete. Jako správní lovečáci dokáží být náročnější na pohyb, pokud mu ho dopřejete, bude si s vámi spokojeně hovět zbytek dne doma na gauči. 
Zjistěte více o anglickém kokršpanělovi

 

Bearded-kolie (1)

Kolie bearded

Bearded kolie jsou společenští pejsci, kteří s vámi budou velmi rádi trávit velkou část dne. Nejsou tak vhodní k celoročnímu pobytu venku, zahradu ocení, ovšem ideálně s přístupem dovnitř.
Zjistěte více o bearded kolii.

 

Border-kolie (1)

Kolie border

Pro koho se hodí border kolie? Především pro aktivní lidi, kteří jsou ochotni koliím vymýšlet různorodou činnost několik hodin denně. O historii plemene i jeho přednostech i záludnostech si povíme.
Zjistěte více o border kolii

 

Dlouhosrsta-kolie (1)

Kolie dlouhosrstá

Dlouhosrstá kolie dobře vychází i s dalšími zvířaty, a to jak s těmi ve stejné domácnosti, tak i těmi cizími. Tyto elegantní psy hravě zvládne aktivní senior či akční rodinka, ale i začátečník nebo mírně pokročilý chovatel.
Zjistěte více o dlouhosrsté kolii.

 

Kratkosrsta-kolie (1)

Krátkosrstá kolie

Krátkosrstá kolie je aktivní elegantní pes, který je vhodnou volbou do velmi aktivní rodiny. Potřebuje pohyb, pohyb a zase pohyb. Krátkosrstá kolie je mnoha chovateli považována za prvotní typ kolie s o něco lepšími pracovními vlastnostmi než její dlouhosrstá varianta.
Zjistěte více o krátkosrsté kolii.

 

Kooikerhondje (1)

Kooikerhodje

Kooikerhodje patří v Čechách mezi méně známá plemena. V posledních několika letech jeho popularita pomalinku narůstá. Mnoho lidí si ho nicméně kvůli jeho vzácnějšímu výskytu může splést s voříškem.
Zjistěte více o kooikerhodjem.

 

Prazsky-krysarik (1)

Krysařík pražský

Pražský krysařík je velmi populární české plemeno, a to nejen u nás, ale i na Slovensku. Jde přitom o malého pejska, který je velmi oddaný, hravý a učenlivý. Jedná se o perfektního psa do městského menšího bytu.
Zjistěte více o pražském krysaříkovi

 

Nemecky-krepelak (2)

Křepelák německý

Německý křepelák je v českém prostředí znám především mezi myslivci. Ti si ho cení pro jeho skvělé lovecké vlastnosti. Využíván je nejčastěji jako univerzální slídící pes. 
Zjistěte více o německém křepelákovi.

 

Zpět do obchodu