Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: K

Pod písmenem K se nachází pořádná smečka oblíbených psích plemen. Ať už je to krátkosrstá kolie, nebo všemi milovaný kavalír king charles španěl. V závěsu za nimi je i knírač, který je chován hned ve třech velikostech.

Mezi psí obry na písmeno K patří chundelatý strážce komondor nebo psí hlídač dobytka kavkazský pastevecký pes.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Kavalir-king-charles (1)

Kavalír King Charles španěl

Kavalíři jsou společenští psi, kteří již po staletí tráví svůj život ve společnosti lidí. Jsou to šlechtici každým coulem, už jejich jméno ledacos napovídá o vznešeném původu.
Zjistěte více o kavalír king charlesovi španěl

 

Americky-kokrspanel (1)

Kokršpaněl americký

Američtí kokršpanělé jsou aktivní a veselý společníci, kteří milují svou rodinu a skvěle vychází i s menšími dětmi. Jde o zástupce španělů, a jak na jejich vzhledu, tak chování je zřejmá jejich příbuznost s anglickými kokršpaněly.
Zjistěte více o americkém kokršpanělovi.  

 

Anglicky-kokrspanel (1)

Kokršpaněl anglický

Anglický kokršpaněl je hravý a bystrý. Každý, kdo měl kokra doma vám potvrdí, že s tímto plemenem se nudit nebudete. Jako správní lovečáci dokáží být náročnější na pohyb, pokud mu ho dopřejete, bude si s vámi spokojeně hovět zbytek dne doma na gauči. 
Zjistěte více o anglickém kokršpanělovi

 

Border-kolie (1)

Kolie border

Pro koho se hodí border kolie? Především pro aktivní lidi, kteří jsou ochotni koliím vymýšlet různorodou činnost několik hodin denně. O historii plemene i jeho přednostech i záludnostech si povíme.
Zjistěte více o border kolii

Zpět do obchodu