Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: J

Dva malí neposedové jsou nekorunovaní králové psích plemen na písmeno J. Oba sice mají krátké nožky, to jim ale nebrání se o svou porci pozornosti pořádně přihlásit. Zkušenější už vědí, že je řeč o oblíbeném jezevčíkovi a Jack Russell teriérovi. Mezi plemeny na J nechybí ani japonský chin a japonský špic.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Plemeno-jack-russell-terier (13)

Jack russell teriér

Energický a veselý – patrně nejčastější popis tohoto populárního drobného rošťáka. I když jde o menšího psa, rozhodně od něj nečekejte povalování na gauči.
Zjistěte více o Jack russell teriérovi. 

 

Psi-plemeno-jakutska-lajka (13)

Jakutská lajka

Jakutská lajka je roztomilý chlupáč pocházející z Jakutska v Rusku. Jde o starobylé plemeno, které bylo vyšlechtěno jako saňový pes a lovec uzpůsobený pro drsné arktické podmínky.
Zjistěte více o jakutské lajce.

 

Psi-plemeno-japonsky-chin (3)

Japonský chin (čin)

Tichý, klidný, přátelský, nenáročný na pohyb, předurčen k chovu v bytě, inteligentní a citlivý, malý… Pozitiv japonského china je opravdu mnoho. Velmi snadno se přizpůsobí životnímu tempu svého majitele.
Zjistěte více o japonském chinovi.

 

Psi-plemeno-jezevcik (18)

Jezevčík

Jezevčík je inteligentní, sebevědomý pes se smyslem pro humor a tvrdou palicí. Povaha těchto nudlovitých pejsků dokáže být poměrně různorodá.
Zjistěte více o jezevčíkovi

 

Psi-plemeno-yorksirsky-terier (14)

Jorkšírský teriér (yorkšírský teriér)

Jorkšírský teriér, hovorově jorkšír, je jedno z nejoblíbenějších plemen současnosti. Původně šlo o lovecké psy, kteří se využívali k lovu hlodavců.
Zjistěte více o jorkšírském teriérovi

 

Zpět do obchodu