Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: L

Psí plemena od písmene L jsou především dobráci s velkým srdcem. A velcí jsou i co do rozměrů a váhy. Této skupině psů totiž dominuje záchranářský pes leonberger, neohrožený louisianský leopardí pes nebo vždy veselý a přátelský labradorský retrívr. V závěsu za sebou nechávají méně známá plemena jako lvíček nebo lhasa apso.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Labradorsky-retrivr (1)

Labradorský retrívr

Labradorský retrívr je přátelské a učenlivé plemeno, což jsou vlastnosti, které ho předurčují nejen k oblíbenosti mezi běžnými chovateli, ale je čím dál využívanější i jako pracovní pes.
Zjistěte více o labradorském retrívrovi

 

Belgicky-ovcak-laekenois (1)

Laekenois - belgický ovčák

Belgický ovčák laekenois je aktivní a chytré plemeno, se kterým se určitě nebudete nudit. Svou rodinu miluje a při správné socializaci dobře vychází i s lidmi a zvířaty ze svého okolí. Jde o energického psa, kterého je potřeba důkladně unavit.
Zjistěte více o belgickém ovčákovi laekenois.

 

Finsky-laponsky-pes (1)

Laponský finský pes

U finského laponského psa se jeho severský původ nezapře. Miluje sníh a velmi rád si v něm hraje. Je hravý a učenlivý a v kombinaci s veselou povahou je vhodný na různé psí sporty.
Zjistěte více o finském laponském psovi.

 

Lhasa-apso (1)

Lhasa apso

Sebevědomý a nezávislý, ale i přátelský, hravý a veselý společník neboli lhasa apso, dlouhosrstý menší elegán původem z Tibetu. Tito krásní pejsci dělali společnost tibetským mnichům v klášterech, dnes jde o pejsky rozšířené po celém světě.
Zjistěte více o lhasa apso.

 

Plemeno-louisiansky-leopardi-pes (15)

Louisianský leopardí pes

Louisianský leopardí pes neboli Louisiana Catahoula Dog je energický a neohrožený pes, se kterým se určitě nebudete nudit. I když jsou „leopardi“ chytří psi, jsou určeni zkušenějším pejskařům, kteří jim nastaví pevný režim.
Zjistěte více o louisianském leopardím psovi.

 

Lvicek (5)

Lvíček

Lvíček patří mezi malé společenské pejsky, kteří jsou oddaní a milující. Jde o citlivé a empatické psy, kteří se snaží udělat pro svého pána první poslední. Je to perfektní domácí mazlíček, který je chytrý a působí šťastně téměř za všech okolností.
Zjistěte více o lvíčkovi.

 

Zpět do obchodu