Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: O

Psů na písmeno O není mnoho a jejich jména znají jen opravdoví znalci psích plemen. Patří sem totiž třeba černý psík s nezaměnitelným vzhledem - opičí pinč a psí sportovec otterhound.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Vymarsky-ohar (11)

Ohař výmarský

Výmarský ohař je stále řazen mezi lovecké psy, i když si ho čím dál častěji pořizují aktivní rodiny. Navzdory jeho vzrůstající popularitě mezi běžnými chovateli si ho stále rádi pořizují také myslivci.
Zjistěte více o výmarském ohařovi

 

Madarsky-ohar-kratkosrsty-viszla (1)

Ohař maďarský krátkosrstý (vizsla)

Výhodou maďarského krátkosrstého ohaře je jeho všestrannost. Pokud tak toužíte po sportovně založeném psovi, s tímto plemenem nesáhnete vedle. Kromě loveckého výcviku vám budou tito psi dělat radost i při řadě psích sportovních disciplín.
Zjistěte více o maďarském krátkosrstém ohařovi

 

Australsky-ovcak (1)

Ovčák australský

Australští ovčáci byli vyšlechtěni především jako pastevečtí psi, kteří byli schopni přesouvat stádo z místa na místo celé dny. Jde tedy o inteligentní psy, kteří jsou zvyklí při práci používat hlavu a zároveň se hodně hýbat.
Zjistěte více o australském ovčákovi. 

 

Nemecky-ovcak (1)

Ovčák německý

Pokud se německý ovčák využívá jako pracák, tak většinou jako služební pes v armádě nebo u policie. Zároveň je ale oblíbeným rodinným společníkem, který vás donutí zvednout z gauče a vyrazit na pořádnou procházku nebo si zacvičit.
Zjistěte více o německém ovčákovi

 

Zpět do obchodu