Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: N

Psí plemena od písmene N pocházejí především ze sousedního Německa. Najdete mezi nimi typického hlídače německého ovčáka, majestátní německou dogu nebo energickou německou dogu. Z loveckých psů sem pak patří německý ohař nebo vodní záchranářský novofundlandský pes. Svým impozantním vzhledem ale nad všemi dominuje neapolský mastin s hlubokými vráskami a záhyby.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Cinsky-chocholaty-pes (1)

Naháč - čínský chocholatý pes

Čínský chocholatý pes je plemeno s dlouhou historií, nejedná se tak o módní společenské psí plemeno z posledních let. Jde patrně o jedno z nejstarších plemen světa, které vzniklo ještě před naším letopočtem.
Zjistěte více o čínském chocholatém psovi

 

Mexicky-nahac-Xoloitzcuintle (9)

Naháč mexický

Díky absenci srsti působí mexický naháč na dotek teplejším dojmem oproti jiným psům. Xoloiti (jejich původní název) jsou velmi laskaví a mírumilovní psi, kteří jeví minimální znaky agresivity.
Zjistěte více o mexickém naháči

 

Peruansky-nahac (1)

Naháč peruánský

Peruánský naháč je inteligentní, věrné a veselé plemeno. Tento přátelský pejsek je vhodnou volbou pro alergiky, a to díky jejich netradičnímu vzhledu – chybějícímu osrstění. Není to žádný gaučový povaleč, ale aktivní sportovec.
Zjistěte více o peruánském naháčovi

 

Neapolsky-mastin (1)

Neapolský mastin

Neapolský mastin má nejen impozantní vzhled, ale i povahu. Je to pes pro zkušenější chovatele s notnou dávkou autority, které bude milovat a udělá pro ně první poslední.
Zjistěte více o neapolském mastinovi.

 

Nemecky-boxer (1)

Německý boxer

Boxeři patří mezi oblíbené rodinné i služební psy. Jsou to velice chytří psi, kteří se rychle učí. Jejich ostražitost je využívána především k ochraně objektů, nicméně nebývají agresivní, útočí jen v případě nutnosti.
Zjistěte více o německém boxerovi

 

Nemecky-ovcak (1)

Německý ovčák

Německý ovčák, často hovorově označovaný jako vlčák, je jedním z oblíbených pracovních i rodinných psů. Toto původně pastevecké plemeno se dnes k svému původnímu účelu využívá málokdy.
Zjistěte více o německém ovčákovi

 

Zpět do obchodu