Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: N

Psí plemena od písmene N pocházejí především ze sousedního Německa. Najdete mezi nimi typického hlídače německého ovčáka, majestátní německou dogu nebo energického německého boxera. Z loveckých psů sem pak patří německý ohař nebo vodní záchranářský novofundlandský pes. Svým impozantním vzhledem ale nad všemi dominuje neapolský mastin s hlubokými vráskami a záhyby.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Cinsky-chocholaty-pes (1)

Naháč - čínský chocholatý pes

Čínský chocholatý pes je plemeno s dlouhou historií, nejedná se tak o módní společenské psí plemeno z posledních let. Jde patrně o jedno z nejstarších plemen světa, které vzniklo ještě před naším letopočtem.
Zjistěte více o čínském chocholatém psovi

 

Mexicky-nahac-Xoloitzcuintle (9)

Naháč mexický

Díky absenci srsti působí mexický naháč na dotek teplejším dojmem oproti jiným psům. Xoloiti (jejich původní název) jsou velmi laskaví a mírumilovní psi, kteří jeví minimální znaky agresivity.
Zjistěte více o mexickém naháči

 

Peruansky-nahac (1)

Naháč peruánský

Peruánský naháč je inteligentní, věrné a veselé plemeno. Tento přátelský pejsek je vhodnou volbou pro alergiky, a to díky jejich netradičnímu vzhledu – chybějícímu osrstění. Není to žádný gaučový povaleč, ale aktivní sportovec.
Zjistěte více o peruánském naháčovi

 

Neapolsky-mastin (1)

Neapolský mastin

Neapolský mastin má nejen impozantní vzhled, ale i povahu. Je to pes pro zkušenější chovatele s notnou dávkou autority, které bude milovat a udělá pro ně první poslední.
Zjistěte více o neapolském mastinovi.

 

Nemecky-boxer (1)

Německý boxer

Boxeři patří mezi oblíbené rodinné i služební psy. Jsou to velice chytří psi, kteří se rychle učí. Jejich ostražitost je využívána především k ochraně objektů, nicméně nebývají agresivní, útočí jen v případě nutnosti.
Zjistěte více o německém boxerovi

 

Nemecka-doga (10)

Německá doga

Německá doga na první pohled zaujme majestátním vzhledem a klidnou, trpělivou a přátelskou povahou. Dogy patří mezi stará plemena, jsou chována již po tisíciletí. Původně šlo o typ psa, kterého mohla chovat pouze aristokracie.
Zjistěte více o německé doze.

 

Nemecky-krepelak (2)

Německý křepelák

Německý křepelák má především perfektní slídící schopnosti. Mnoho chovatelů tohoto plemene dokonce zastává názor, že využívání tohoto psa k čemukoliv jinému, než k lovu, je mrhání jeho skvělých schopností.
Zjistěte více o německém křepelákovi.

 

Nemecky-ovcak (1)

Německý ovčák

Německý ovčák, často hovorově označovaný jako vlčák, je jedním z oblíbených pracovních i rodinných psů. Toto původně pastevecké plemeno se dnes ke svému původnímu účelu využívá málokdy.
Zjistěte více o německém ovčákovi

 

Novofundlandsky -pes (1)

Novofundlandský pes

Novofundlandský pes patří mezi kamarádské kliďase. Je to aktivní společník, který dokáže pracovat mnoho hodin denně. Miluje lidskou společnost a díky přátelské a vyrovnané povaze jde o ideálního aktivního rodinného parťáka.
Zjistěte více o novofundlandském psovi.

 

Kanadsky-retrivr-neboli-nova-scotia-duck-tolling-retrivr (1)

Novoskotský retrívr (toller, kanadský retrívr či nova scotia duck tolling tetrívr)

Nova scotia duck tolling retrívr je velký milovník vody a nadšený aportér. Že vám název plemene nic neříká? Možná ho znáte pod názvem toller, kanadský retrívr nebo novoskotský retrívr.
Zjistěte více o novoskotském retrívrovi.

 

Zpět do obchodu