Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: M

Mezi plemena psů od písmene M patří oblíbený chrochtavý psík mops. Skupinu malých psů na M s ním sdílí i psí elegán maltézský psík a také hafan s netradičním vzhledem mexický naháč. Střední velikosti pak dosahuje třeba mudi. Z velkých plemen pak pod M najdete třeba maďarského ohaře, neboli vizslu. Ještě o chlup větší je moskevský strážní pes.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Madarsky-ohar-kratkosrsty-viszla (1)

Maďarský krátkosrstý ohař (vizsla)

Maďarský krátkosrstý ohař, neboli vizsla, je dodnes perfektní lovecký pes, ale čím dál častěji i skvělý rodinný a společenský pes. Krátkosrstý maďarský ohař je u nás rozšířen mnohem víc než jeho drátosrstý příbuzný.
Zjistěte více o maďarském krátkosrstém ohaři

 

Aljassky-malamut (1)

Malamut aljašský

Aljašský malamut miluje přírodu a dlouhé procházky v ní, ruch velkoměsta opravdu neocení. V zásadě jde o tiché psy, kteří minimálně štěkají, když už se vyjadřuje zvukově, tak spíše vyje.
Zjistěte více o malamut aljašský.  

 

Belgicky-ovcak-malinois (1)

Malinois - belgický ovčák

Belgický ovčák - malinois je především sportovní a pracovitý pes, který je vhodný především jako služební/pracovní pes nebo na psí sporty na vrcholové úrovni. Při správném výcviku z něj může být i skvělý rodinný parťák.
Zjistěte více o belgickém ovčákovi - malinois

 

Maltezsky-psik (1)

Maltézský psík

Bílý elegantní pejsek je společníkem člověka již stovky let. Dnes je maltézský psík nejčastěji chován především jako výstavní a společenský pes. Jde o velmi oblíbené plemeno všech pejskařů.
Zjistěte více o maltézském psíkovi

 

Tibetska-doga-mastif (1)

Mastif tibetský 

Tibetský mastif (nebo také tibetská doga) je přátelské plemeno, které potřebuje častý kontakt se svým člověkem. Její velikost a typ srsti sice teoreticky umožňuje celoroční pobyt psa venku, jeho povaha nikoliv. Toto plemeno je citlivé, při výcviku se vám nevyplatí cvičit je křikem a tresty.
Zjistěte více o tibetské doze

 

Neapolsky-mastin (1)

Mastin neapolský

Neapolský mastin bude milovat celou svou rodinu a to tak moc, že špatně snáší delší samotu. Před pořízením mastina je třeba zvážit své časové možnosti, psovi je třeba věnovat se několik hodin denně, a to i pokud máte zahradu.
Zjistěte více o neapolském mastinovi.

 

Mexicky-nahac-Xoloitzcuintle (9)

Mexický naháč

Mexický naháč (neboli Xoloitzcuintle) je krásný pes s atletickou postavou. Jeho posláním byla od pradávna role společníka. Jeho úkolem bylo trávit čas ve společnosti lidí a zahřívat je svým tělem.
Zjistěte více o mexickém naháči

 

Mops (1)

Mops

Mops je skvělým společníkem a věrným přítelem, a to již po staletí. Pokud se poohlížíte po nenáročném plemeni, které vás bude z celého srdce milovat, pak sáhněte po tomto pejskovi.
Zjistěte více o mopsovi

 

Zpět do obchodu