Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: F

Psím plemenům na písmeno F právem kraluje oblíbený francouzský buldoček. V závěsu za ním je drsnosrstý a hladkosrstý foxteriér, který se stal předlohou pro dětskou knížku Dášenka. Z velkých psů nesmí chybět flat coated retrívr. S netradičním vzhledem se pod písmeno F dostává i faraonský pes.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Faraonsky-pes (1)

Faraonský pes

Zajímavý vzhled i osobnost a obrovská radost do života, tak by se dal stručně popsat faraonský pes. Jde o plemeno doporučované především nadšeným běžcům nebo cyklistům, a to pro jeho vytrvalost. 
Zjistěte více o faraonském psovi.

 

Finsky-laponsky-pes (1)

Finský laponský pes

Finský laponský pes je hravý, chytrý a má spoustu energie. Je tak vhodnou volbou k aktivním lidem, kteří se s ním budou věnovat různým psím sportům. Jde o nenáročné a mírumilovné plemeno, které se využívalo k pasení sobích stád.
Zjistěte více o finském laponském psovi.

 

Flat-coated-retrivr (16)

Flat coated retrívr

Flat coated retrívr je aktivní veselý pes, který vám bude nadšeně dělat společnost při různých sportovních aktivitách. Dnes v oblíbenosti zdařile konkuruje podobným plemenům typu zlatý retrívr.
Zjistěte více o flat coated retrívrovi

 

Cesky-fousek (1)

Fousek český

Fouska zvládne i méně zkušený chovatel, a to díky velké inteligenci psa a jeho přátelské povaze. Toto plemeno velmi dobře vychází i s dalšími lidmi a zvířaty. Při venčení přírodou je třeba se mít na pozoru, silné lovecké pudy občas zvítězí.
Zjistěte více o českém fouskovi.

 

Foxterier-drsnosrsty (1)

Foxteriér drsnosrstý

Temperamentní a nebojácné plemeno, které je pro každou legraci. Foxteriéři jsou aktivní psi, kteří jdou do všeho po hlavě. Jde původně o lovecké psy, kteří jsou čím dál častěji využíváni jako rodinní společníci.
Zjistěte více o drsnosrstém foxteriérovi

 

Francouzsky-buldocek (1)

Francouzský buldoček

Francouzský buldoček je populárním společenským psem současnosti a vhodný je pro nenáročné pejskaře. Jde o citlivého a hravého psa, který miluje lidskou společnost a rád se mazlí.
Zjistěte více o francouzském buldočkovi

 

Zpět do obchodu