Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Zubatý pidimíček

Míček, co má zuby? Není třeba propadat panice! I když jich má náš zubatý míček požehnaně, vašeho hafana určitě nepokouše. Naopak – pejsek díky němu prožije spoustu zábavy! A co víc, do míčku se dá ukrýt kdejaký dobrota.

Varianta
Vyrábíme Vyrábíme Zvolte variantu
Kód: 1167/MOD 1167/CER Zvolte variantu
195 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Čemu pomůže: zubům
Typ hračky: nepískací, míček, na zuby
Materiál: guma

Zubatý míček je z odolného materiálu, takže se hodí i pro odhodlané „kousaly“, před jejichž zoubky se třesou strachy všechny hračky.

Díky „zubům“ se míček skvěle hodí nejen k aportování (a již zmíněnému okusování, nicméně u toho byste psa nikdy neměli nechávat bez dozoru), ale také pro ukrývání nejrůznějších dobrůtek.

Dejte mezi „zuby“ míčku třeba kousek pamlsku, tréninkového bobku nebo sušené Vykulené rybky! Váš chlupáč se při dobývání odměny zabaví a ještě – kromě svých chuťových buněk – zabaví i svou hlavičku. Ostatně na podobném principu funguje i oblíbený Čmuchací salát.


Moc malý? Nebojte, máme tu správnou velikost zubatého míčku na pamlsky i pro větší trhače!  

S čím to střídat: Miluje váš hafan spíš přetahování? Pak mu vyberte mezi našimi přetahovacími hračkami pro psy. Pro opravdové siláky máme lanové psí hračky, všechny „hryzaly“ pak potěšíme kousacími hračkami.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah.

 

Materiál: 100% TPR (termoplastická guma)

Rozměry: 5 cm

Barva: Červená, modrá

 Vyrábí: LPP
 Materiál: 100% TPR (termoplastická guma)
 Rozměry: 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu