Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Drzá ještěrka

Tahle ještěrka je rozhodně nejdrzejší hračka pro psy široko daleko. Ostatně její dlouhý rudý jazyk si doslova říká o ulovení. 

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 772
345 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Typ hračky: přetahovací, nepískací
Materiál: látka

Ještěrka umí být neskutečně rychlá, přesvedčit se o tom může i váš chlupáč. Drzou ještěrku může při hře klidně chytit za jazyk, nohu nebo ocásek. Bolet ji to rozhodně nebude! Je totiž užitá z pevné látky, která zajistí odolnost proti ostrým zoubkům a drápkům.

Drzá ještěrka je ideální přetahovací hračka pro psy, což znamená, že zábava se psem probíhá ve vaší bezprostřední blízkosti a vytváří se tak pevnější pouto mezi vámi a chlupáčem. Drzá ještěrka je středně velká hračka, takže se hodí pro střední a větší psí plemena, ale zábavu si s ní užijí i psí prckové. 

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Textil

Rozměry: Délka 32 cm

 Vyrábí: Tommiland - Serengeti Soul
 Materiál: Textil
 Rozměry: Délka 32 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu