Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kost na mátě

Miluje váš pejsek kosti? Tak tahle je pro něj jak dělaná. Ušitá je z přírodní režné látky, a navíc je do její náplně přidaná máta, jejíž vůni odolá jen málokterý chlupáč. Kost pochází z chráněné dílny, takže potěší nejen vašeho psa, ale také pomáhá dobré věci.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem
Kód: 206
315 Kč
Hracky pro psy kost (8)
Z chráněné dílny

Máta patří k nejoblíbenějším bylinkám nejen mezi lidmi, ale také u pejsků. Aby ne! Má úžasnou vůni a pomáhá od nevolnosti. I proto bude váš chlupáč Kost na mátě opravdu milovat. Využijete ji při přetahované, aportování a dalším hrám, jež pejska baví.

Velikostí je sice určena hlavně středně velkým a velkým hafanům, nicméně máte-li doma pejska, který je velký hlavně osobností a tělem spíše kapesní, není důvod mu Kost na mátě odpírat. I když nejspíš bude jen o málo menší než on.

Hračka je ušitá z odolné režné látky a vyplněná vatelínem a sušenou mátou. Díky silným vnější švům odolá i drsnějším psím hrám – i když lákadlo v podobě máty může znamenat, že bude podrobena opravdu důkladné snaze o „rozložení na atomy“.

Kost na mátě vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny Bona, takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Kost je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín, máta

Rozměry: 26 x 18 x 6 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín, máta
 Rozměry: 26 x 18 x 6 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu