Doprava ZDARMA od 1 500 Kč

Kost na mátě

Miluje váš pejsek kosti? Tak tahle je pro něj jak dělaná. Ušitá je z přírodní režné látky, a navíc je do její náplně přidaná máta, jejíž vůni odolá jen málokterý chlupáč. Kost pochází z chráněné dílny, takže potěší nejen vašeho psa, ale také pomáhá dobré věci.

Skladem
Kód: 206
315 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Vhodné pro: psy
Složení: s bylinkami
Původ: každý kousek unikát, z chráněné dílny, Česko
Hracky pro psy kost (8)
Z chráněné dílny

Máta patří k nejoblíbenějším bylinkám nejen mezi lidmi, ale také u pejsků. Aby ne! Má úžasnou vůni a pomáhá od nevolnosti. I proto bude váš chlupáč Kost na mátě opravdu milovat. Využijete ji při přetahované, aportování a dalším hrám, jež pejska baví.

Velikostí je sice určena hlavně středně velkým a velkým hafanům, nicméně máte-li doma pejska, který je velký hlavně osobností a tělem spíše kapesní, není důvod mu Kost na mátě odpírat. I když nejspíš bude jen o málo menší než on.

Hračka je ušitá z odolné režné látky a vyplněná vatelínem a sušenou mátou. Díky silným vnější švům odolá i drsnějším psím hrám – i když lákadlo v podobě máty může znamenat, že bude podrobena opravdu důkladné snaze o „rozložení na atomy“.

Kost na mátě vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny organizace Bona, o. p. s., takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Kost je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

Kost na mátě je skvělým způsobem, jak pejska zabavit a ještě mu příjemně vycvičit čumáček. Jen pamatujte na to, že nejvíc legrace si váš chlupáč užije, když si s ním budete hrát i vy. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín, máta

Rozměry: 26 x 18 x 6 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín, máta
 Rozměry: 26 x 18 x 6 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: