Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Čmuchací salát

Čmuchací salát je ideální hračka pro chlupáče, kteří milují prozkoumávat svět s nosem zabořeným v trávě. Při téhle hře si navíc musí svou odměnu vyčmuchat sami.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem
Kód: 873
499 Kč

Ručně ušitý čmuchací salát je perfektní hračka na dny, kdy venku prší a ani psa by nevyhnal. Může se to zdát snadné, ale hafan musí zapojit všechny smysly a tím pořádně zaměstná hlavu. Jen při hře svého chlupáče hlídejte, aby si v hledání nepomáhal packami (a neničil tím hračku) nebo aby hračku nepřetáčel dnem vzhůru - i tady totiž platí, že bez práce nejsou koláče, tedy spíše pamlsky.

 

Jak si hrát: Stačí vzít pár odměn a nastrkat je do záhybů zeleného salátu. Pak už jen svého chlupáče vybídněte k hledání. Podařilo se mu mlsku najít? Tak určitě chlupáče pochvalte - tím se mu dostane dvojité odměny - dobroty a slovní pochvaly. A jeho zájem o hru bude ještě větší. 

Obtížnost hry můžete zvýšit i tím, že kolem salátu utáhnete provázek a pamlsky se v něm více uzavřou a pro hafana bude náročnější dobroty najít. Hra bude také o hodně zajímavější, pokud do salátu poschováváte různé druhy (masové, zeleninové, suchary atd.) a velikosti pamlsků.

Hračka se hodí na čmuchcí hru nejen doma, ale i v kanceláři, na cestách nebo při čekání v restauraci nebo na letní terase. Čmuchací salát jednoduše stáhnete všitou šnůrou a sbalíte na cesty.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Textil - hračka neobsahuje žádné plastové části, dno je protiskluzové

Údržba: Lze prát v pračce

 Vyrábí: Dogsie
 Materiál: Textil - hračka neobsahuje žádné plastové části, dno je protiskluzové
 Údržba:

Lze prát v pračce

 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu