Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Ukecaná hrošice

Ukecaná hrošice je pořádně vypasená hračka pro psí rošťáky. Navíc má v sobě ukryté pískadlo, že hra s vaším chlupáčem bude o to zábavnější. 

Položka byla vyprodána…
Ve výrobě
Kód: 987
469 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Typ hračky: pískací
Materiál: látka
Položka byla vyprodána…

Ukecaná hrošice patří do série záplatovaných hraček, které se vyrábí z odolného plátna s vystuženou horní vrstvou. Při hře proto vydává hračka nezvyklý praskavý zvuk. Výhodou ale je, že díky vystužení vydrží i drsnější hru. Díky uším a nožkám slouží i jako skvělá přetahovací hračka. Společnou hru s vaším chlupáčem můžete povzbudit i občasným písknutím v břichu Ukecané hrošice. 

Máme vyzkoušeno, že Ukecaná hrošice funguje skvěle také jako psí polštař do pelíšku. Nejeden chlupáč si s hlavou na hrošiči nechal zdát o dalších psích lumpárnách.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Sebelepší hračka nenahradí pejskovi čas, který může strávit hrou s vámi. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka píská, takže opatrně u bojácnějších psů, které by nečekané zapískání mohlo vylekat. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Textil, výplň duté vlákno

Rozměry: 21 x 21 cm

 Vyrábí: Country Dog
 Materiál: Textil, výplň duté vlákno
 Rozměry: 21 x 21 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu