Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Prošívaný slon

Slon se sice v našich zeměpisných šířkách příliš nevyskytuje, ale to neznamená, že si hru s ním váš hafan neužije. A není divu – spoustu toho vydrží, je z přírodních materiálů, a ještě ušitý šikovnýma rukama klientů z chráněné dílny!

Vyprodáno
Kód: 194
355 Kč
Hracky pro psy prosivany slon (2)
Z chráněné dílny

Troufl by si váš chlupáč i na slona? Zkoušet jeho lovecké schopnosti na tom skutečném v ZOO by se vám nemuselo vyplatit, ovšem u Prošívaného slona jdou všechny obavy stranou. Velikostí padne tak akorát do tlamy středně velkým a větším chlupáčům (ovšem ani pro odvážné malé lovce nemusí znamenat příliš velké sousto, pokud si ten váš na slona troufne).

Prošívaný slon je vyroben ze 100% přírodní režné látky, která odolá i drsnějším loveckým pokusům. Navíc má slon pevné vnější švy, což z něho činí ještě silnějšího protivníka. Vyplněn je klasickým vatelínem a má ouška z filcu.

Hračka Prošívaný slon vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny Bona, takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Slon je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín, filc

Rozměry: 25 x 15 x 8,5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín, filc
 Rozměry: 25 x 15 x 8,5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu