Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Drak na provázku

Přemoci zlého draka? I to by každý pejsek pro svého pánečka bez váhání udělal. Naštěstí draci žijí jen v pohádkách. A kdyby se váš chlupáč přece jen chtěl proměnit v udatného prince, nabídněte mu toho na provázku!

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Skladem
Kód: 565
345 Kč

Drak na provázku vůbec není zlý jako ten pohádkový – naopak je s ním spousta zábavy! Třeba když se ho váš hafan rozhodne aportovat nebo si společně budete hrát na přetahovanou. Právě pro tuhle kratochvíli je vybavený silným lanem a také pořádně pevnými švy, které odolají i těm divočejším hrám.

Drak na provázku se díky své velikosti hodí hlavně pro střední a větší psí plemena, ale to neznamená, že si na něj nemohou troufnout ani psí pidižvíci. Pevná látka, ze které je drak ušitý, zajistí odolnost proti ostrým zoubkům u drápkům.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Textil

Rozměry: Délka 30 cm

 Vyrábí: Tommiland - Serengeti Soul
 Materiál: Textil
 Rozměry: Délka 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu