Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: H

Psím plemenům na písmeno H dominuje svou velikostí hovawart, který je všestranný psí pracant. Společnost mu v kategorii psů na H dělá i výrazně menší havanský psík nebo holandský pinč.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Havansky-psik (1)

Havanský psík

Energický a zvědavý pes, který miluje být středem pozornosti, to je havanský psík. Jsou to psi se smyslem pro humor, kteří se velmi rádi předvádí, což ocení především milovníci různých psích triků a sportů typu dogdancing.
Zjistěte více o havanském psíkovi.  

 

Pyrenejsky-horsky-pes (1)

Horský pyrenejský pes

Pyrenejský horský pes potřebuje dostatek pohybu a je tak doporučován do aktivní rodiny, která se mu bude důkladně věnovat. Se správnou socializací dobře zvládá život s dalšími zvířaty, včetně psů.
Zjistěte více o pyrenejském horském psovi.

 

Hovawart (1)

Hovawart

Hovawart je všestranný pracovní pes, který své využití najde jako pracovní pes (služební pes – hlídač, ale i asistenční pes či canisterapeut). Je ovšem i perfektním rodinným společníkem. Jde o velmi klidného, vyrovnaného psa.
Zjistěte více o hovawartovi

 

Sibirsky-husky (1)

Husky sibiřský

Dříve šlo o populární plemeno především mezi mushery - tento pes byl vyšlechtěn prioritně do tahu v chladném počasí. Dnes je husky populární i mezi sportovci a vytrvalci, kteří pravidelně chodí na dlouhé treky v náročných podmínkách.
Zjistěte více o sibiřském husky

Zpět do obchodu