Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: H

Psím plemenům na písmeno H dominuje svou velikostí hovawart, který je všestranný psí pracant. Společnost mu v kategorii psů na H dělá i výrazně menší havanský psík nebo holandský pinč.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Psi-plemeno-havansky-psik (14)

Havanský psík

Energický a zvědavý pes, který miluje být středem pozornosti, to je havanský psík. Jsou to psi se smyslem pro humor, kteří se velmi rádi předvádí, což ocení především milovníci různých psích triků a sportů typu dogdancing.
Zjistěte více o havanském psíkovi.  

 

Psi-plemeno-foxterier-hladkosrsty (1)

Hladkosrstý foxteriér

Hladkosrstý foxteriér je hravý a zábavný společník, který je vhodnou volbou pro aktivní a tolerantní chovatele. A proč tolerantní? Je to totiž nezbeda, který má vlastní rozum a dokáže být pěkně paličatý.
Zjistěte více o hladkosrstém foxteriérovi.

 

Plemeno-holandsky-ovcacky-pudl (1)

Holandský ovčácký pudl

Holandský ovčácký pudl patří mezi aktivní a veselá plemena, která milují svého člověka a svou práci. Plemeno známé i jako Schapendoes patří mezi živé a pracovité psy, jejichž původním posláním byla práce na pastvě.
Zjistěte více o holandském ovčáckém pudlovi.

 

Psi-plemeno-holandsky-ovcak (9)

Holandský ovčák

Holandský ovčák je velmi aktivní a pracovitý pes, který bude svému majiteli věrný až za hrob. Plemeno bylo primárně určeno k práci se stádem. V současnosti se využívá především jako služební pes u policie, k vyhledávání drog a stopování.
Zjistěte více o holandském ovčákovi.

 

Psi-plemeno-holandsky-pinc (2)

Holandský pinč

Holandský pinč patří mezi menší, laskavé a hravé psy. V kombinaci s přátelskou a veselou povahou je vhodnou volbou do rodiny. Jde o známé plemeno především ve své domovině, tedy v Nizozemí.
Zjistěte více o holandském pinčovi.

 

Plemeno-australsky-honacky-pes (1)

Honácký australský pes

Výchova australského honáckého psa není jednoduchá, i když jde o inteligentního psa. Je u něj například důležité nepodcenit socializaci. Svého majitele sice miluje a často se na něj až fixuje, k cizím lidem ovšem bývá nedůvěřivý.
Zjistěte více o australském honáckém psovi.

 

Plemeno-pyrenejsky-horsky-pes (2)

Horský pyrenejský pes

Pyrenejský horský pes potřebuje dostatek pohybu a je tak doporučován do aktivní rodiny, která se mu bude důkladně věnovat. Se správnou socializací dobře zvládá život s dalšími zvířaty, včetně psů.
Zjistěte více o pyrenejském horském psovi.

 

Psi-plemeno-hovawart (16)

Hovawart

Hovawart je všestranný pracovní pes, který své využití najde jako pracovní pes (služební pes – hlídač, ale i asistenční pes či canisterapeut). Je ovšem i perfektním rodinným společníkem. Jde o velmi klidného, vyrovnaného psa.
Zjistěte více o hovawartovi

 

Psi-plemeno-sibirsky-husky (15)

Husky sibiřský

Dříve šlo o populární plemeno především mezi mushery - tento pes byl vyšlechtěn prioritně do tahu v chladném počasí. Dnes je husky populární i mezi sportovci a vytrvalci, kteří pravidelně chodí na dlouhé treky v náročných podmínkách.
Zjistěte více o sibiřském husky

Zpět do obchodu