Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: CH

Na spočítání plemen psů, kteří začínají na písmeno CH, by vám klidně stačila i jedna ruka. A najdete mezi nimi i české národní plemeno chodský pes. Se svým temperamentem mu ale na ocas dýchá další rozený lovec s vlnitou srstí - chesapeake bay retrívr. Ve výčtu nechybí ani chorvatský ovčák.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Chodsky-pes (1)

Chodský pes

Chodský pes neboli choďák patří mezi česká plemena. Jeho kořeny spadají již do 13. století. Spolu s pražským krysaříkem je tak jedním z nejstarších českých plemen.
Zjistěte více o chodském psovi

 

Afgansky-chrt (1)

Chrt afgánský

Afgánský chrt svou rodinu miluje, vůči cizím idem ovšem bývá ostražitý až přezíravý. Rozhodně nejde o psa, kterého umístíte na gauč jako elegantní dekoraci a on si bude spokojeně chrupat. 
Zjistěte více o afgánském chrtovi

 

Psi-plemeno-sicilsky-chrt (3)

Chrt sicilský

Sicilský chrt v sobě nezapře lovecké instinkty, přesto jde dnes především o aktivního a obětavého společníka, který je vhodný do rodiny s dětmi. Vycvičit tohoto sporťáka není jednoduché, ale s trpělivým přístupem zvládne základní poslušnost.
Zjistěte více o sicilském chrtovi.

 

Italsky-chrtik (1)

Chrtík italský

Italský chrtík špatně snáší delší odloučení od člověka a je rád ve středu pozornosti. Na svém pánovi dokáže být až závislý, je tak ideální volbou především pro lidi, kteří mají možnost trávit s tímto psem velkou část dne.
Zjistěte více o italském chrtíkovi.

 

Zpět do obchodu