Doprava ZDARMA nad 2 000 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 500 Kč

Psí plemena od písmene: I

Kategorii psích plemen na písmeno I ovládají ta, která mají původ v Itálii nebo Irsku. Nechybí mezi nimi tedy irský setr, majestátní irský vlkodav nebo irský teriér. Z Itálie pak v přehledu nechybí italský ohař, drobný italský chrtík nebo italský spinone.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Irsky-setr (1)

Irský setr

Nádherný a elegantní pes. Svým vzhledem irský setr rozhodně zaujme na první pohled. Je také velmi temperamentní, ale nikoliv agresivní. Miluje lidi i zvířata, a to jak domácí, tak cizí.
Zjistěte více o irském setrovi

 

Irsky-vlkodav (1)

Irský vlkodav

Irský vlkodav není psem pro každého, a to především s ohledem na jeho mohutnou postavu. Například je třeba počítat s vysokými náklady na stravu, které tento pes spořádá velké množství.
Zjistěte více o irském vlkodavovi.

 

Italsky-chrtik (1)

Italský chrtík

Italský chrtík je menší, elegantní a atletický pejsek, který pravděpodobně pochází z Egypta a přes Itálii se dostal do zbytku Evropy. V současnosti jde o společenského, aktivního pejska, který je velmi oddaný svému pánovi.
Zjistěte více o italském chrtíkovi.

 

Zpět do obchodu