Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: I

Kategorii psích plemen na písmeno I ovládají ta, která mají původ v Itálii nebo Irsku. Nechybí mezi nimi tedy irský setr, majestátní irský vlkodav nebo irský teriér. Z Itálie pak v přehledu nechybí italský ohař, drobný italský chrtík nebo italský spinone.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Psi-plemeno-ibizsky-podenco (3)

Ibizský podenco

Ibizský podenco byl původně vyšlechtěn jako lovecký pes, konkrétně byl zaměřen na lov drobné zvěře bez pomoci lovce. Při lovu byl úspěšný díky dobrému čichu, očím, sluchu a rychlým nohám. 
Zjistěte více o ibizském podencovi.

 

Psi-plemeno-irsky-setr (13)

Irský setr

Nádherný a elegantní pes. Svým vzhledem irský setr rozhodně zaujme na první pohled. Je také velmi temperamentní, ale nikoliv agresivní. Miluje lidi i zvířata, a to jak domácí, tak cizí.
Zjistěte více o irském setrovi

 

Plemeno-irsky-vlkodav (9)

Irský vlkodav

Irský vlkodav není psem pro každého, a to především s ohledem na jeho mohutnou postavu. Například je třeba počítat s vysokými náklady na stravu, které tento pes spořádá velké množství.
Zjistěte více o irském vlkodavovi.

 

Psi-plemeno-italsky-chrtik (14)

Italský chrtík

Italský chrtík je menší, elegantní a atletický pejsek, který pravděpodobně pochází z Egypta a přes Itálii se dostal do zbytku Evropy. V současnosti jde o společenského, aktivního pejska, který je velmi oddaný svému pánovi.
Zjistěte více o italském chrtíkovi.

 

Zpět do obchodu