Doprava ZDARMA od 1 500 Kč

Oslintaná bakterie

Když se někde objeví bakterie, nebudí to zrovna nadšení. Ovšem tahle bude čestnou výjimkou! Je ušitá z režné látky a nejenže neškodí, ale přímo pomáhá. Pochází totiž z chráněné dílny, takže její koupí přispějete dobré věci.

Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 197
310 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Vhodné pro: psy
Původ: každý kousek unikát, z chráněné dílny, Česko
Položka byla vyprodána…
Hracky pro psy bakterie (1)
Z chráněné dílny

Oslintanou bakterii vám samozřejmě zašleme v netknutém stavu – svůj název dostala podle toho, že se do ní každý pejsek, kterému jsme ji ukázali, s radostí zakousl a pěkně ji oslintal. Ovšem žádnou další újmu si z hraní s našimi chlupáči tahle bakterie neodnesla. Je totiž ušitá z pevné, 100% přírodní režné látky, a navíc díky silným vnějším švům se jen tak nevzdá. Dokonce i když skončí v chlupáčových zubech.

Díky poutkům po obvodu se dobře nosí a také hází k aportování. A přežije i pořádnou hru na přetahování. Ocení ji hlavně středně velcí pejsci, ale samozřejmě nechceme chlupáče jiných velikostí diskriminovat. Zábavu si s ní užijí, ať už mají čumáček nad zemí pár centimetrů nebo půl metru.

Hračka Oslintaná bakterie vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny organizace Bona, o. p. s., takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Bakterie je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

Oslintaná bakterie sice dokáže pejska zabavit na dlouhé chvíle, ale opravdu si ji užije, když se do hry aktivně zapojíte i vy. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín

Rozměry: 17 x 14 x 3 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín
 Rozměry: 17 x 14 x 3 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: