Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Oslintaná bakterie

Když se někde objeví bakterie, nebudí to zrovna nadšení. Ovšem tahle bude čestnou výjimkou! Je ušitá z režné látky a nejenže neškodí, ale přímo pomáhá. Pochází totiž z chráněné dílny, takže její koupí přispějete dobré věci.

Nedostupné
Kód: 197
310 Kč
Hracky pro psy bakterie (1)
Z chráněné dílny

Oslintanou bakterii vám samozřejmě zašleme v netknutém stavu – svůj název dostala podle toho, že se do ní každý pejsek, kterému jsme ji ukázali, s radostí zakousl a pěkně ji oslintal. Ovšem žádnou další újmu si z hraní s našimi chlupáči tahle bakterie neodnesla. Je totiž ušitá z pevné, 100% přírodní režné látky, a navíc díky silným vnějším švům se jen tak nevzdá. Dokonce i když skončí v chlupáčových zubech.

Díky poutkům po obvodu se dobře nosí a také hází k aportování. A přežije i pořádnou hru na přetahování. Ocení ji hlavně středně velcí pejsci, ale samozřejmě nechceme chlupáče jiných velikostí diskriminovat. Zábavu si s ní užijí, ať už mají čumáček nad zemí pár centimetrů nebo půl metru.

Hračka Oslintaná bakterie vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny Bona, takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Bakterie je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín

Rozměry: 17 x 14 x 3 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín
 Rozměry: 17 x 14 x 3 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu