Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí holka Špagetka

Psí holka Špagetka je pořádně protáhlá jezevčice, která nezkazí žádnou zábavu s vaším hafanem. Můžete se o ní směle přetahovat, aportovat s ní nebo si zahrát na schovku. 

Položka byla vyprodána…
Ve výrobě
Kód: 992
459 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Typ hračky: pískací
Materiál: látka
Položka byla vyprodána…

S Psí holkou Špagetkou se nemusíte být ani ostřejší hry s vaším chlupáčem, protože je ušitá z pevného plátna. Vystužená vrstva navíc při kontaktu se zoubky hafana vydávají praskavý zvuk, takže vaše hraní dostane hned nový rozměr. A pokud budete chtít přetahování ještě vylepšit, můžete svého chlupáče povzbudit při hře písknutím na všité pískadlo. 

Psí holka Špagetka patří do oblíbené série záplatovaných hraček, které vydrží i hrubší zacházení. Navíc k téhle jezevčici můžete pořídit pro svého trhače do sbírky hraček i Psího kluka Špageťáka

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Sebelepší hračka nenahradí pejskovi čas, který může strávit hrou s vámi. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka píská, takže opatrně u bojácnějších psů, které by nečekané zapískání mohlo vylekat. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Textil, výplň duté vlákno

Rozměry: 31 x 16 cm

 Vyrábí: Country Dog
 Materiál: Textil, výplň duté vlákno
 Rozměry: 31 x 16 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu