Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kotě skoro v botě

Všichni majitelé malých pejsků vědí, jak nesnadné je najít pro svého chlupáče hračku, která by nebyla z umělé hmoty nebo gumy a která by odolala malým, ale velmi ostrým zoubkům. Kotě skoro v botě z přírodní kůže je ale čestnou výjimkou!

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Skladem
Kód: 296
125 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Složení: přírodní
Typ hračky: přetahovací, nepískací
Původ: ruční výroba
Materiál: kůže

Kotě skoro v botě je sice malé svými rozměry, ale radost vašemu chlupáčovi udělá rozhodně velkou. A vám jako pyšnému a starostlivému pánečkovi jistě taky – to proto, že je vyrobené ze 100% přírodní kůže. Takže žádné umělé hmoty, guma, barviva nebo naopak bělidla!

Do téhle hračky se váš pejsek zakousne s radostí. Kotě skoro v botě se ale jen tak nevzdá – silná kůže odolá všem možným pokusům o rozkousání. A když se to chlupáčovi nakonec povede, nemusíte se bát, že mu kousek hračky zakotví v žaludku. Vždyť je to jen kůže (ale aby kotě snědl celé, samozřejmě nedoporučujeme)!

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. Sebelepší hračka nenahradí pejskovi čas, který může strávit hrou s vámi.  

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: 100% přírodní kůže

Rozměry: 9,5 cm

 Vyrábí: Tommiland - Natural Only
 Materiál: 100% přírodní kůže
 Rozměry: 9,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu