Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Daněk na suchu

Dančí maso je vyhledávanou pochoutkou – nejen u lidských gurmánů, ale i těch psích. Neobsahuje prakticky žádný tuk, a tak si na něm mohou pochutnat i štěkající dietáři.

Vyprodáno
Kód: 170
80 Kč
Kategorie: Pamlsky pro psy
Složení: 100% přírodní, bez konzervantů, v potravinářské kvalitě
Druh masa: dančí
Původ: Česko
Hmotnost: 50 g

Sušeného daňka bude váš chlupáč prostě milovat. Krásně voní a pejskové jeho chuti nedokáží odolat. Naštěstí se nemusíte bát, že by po něm – při zachování rozumné krmné dávky – vaši chlupáči přibrali. Neobsahuje skoro žádný tuk, zato spoustu kvalitních bílkovin, které hafani potřebují.

Dančí maso v našem pamlsku pochází z českých rodinných dančích farem, takže jeho kvalita je kontrolována a zaručena. Ostatně splňuje i předpisy pro potravinářskou kvalitu. Nenajdete v něm žádné chemikálie – dančí maso není nijak dobarvováno nebo dochucováno. Konzervované je také bez chemie, pouze staletími prověřenou metodou sušením vzduchem. Pamlsek sušený daněk vznikl v sušárně české rodinné firmy, která maso pro pejsky suší s láskou již několik let.

 

Dávkování: Sušené maso je skvělé jako pamlsek, když chcete chlupáče odměnit (třeba při výcviku) nebo mu prostě chcete udělat radost. Jen pamatujte, že i malý plátek je vyrobený z pořádného fláku masa, takže to nesmíte s dobrůtkami přehnat. Vzhledem k tomu, se jedná o 100% svalovinu plnou bílkovin, mohlo by dojít k „předávkování“. Takže odměňujte, ale po malých kouskách.

Složení: Dančí maso

Hmotnost: 50 g (odpovídá cca 250 g syrového masa)

Skladování: Uchovávejte v suchu.

 Vyrábí: Bohemia Pet Food
 Hmotnost: 50 g (odpovídá cca 250 g syrového masa)
 Složení: Dančí maso
 Skladování: Uchovávejte v suchu.
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu