Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kočičí plemena od písmene: S

Plemenům koček, které začínají na písmeno S, bez pochyb dominuje oblíbená siamská kočka, která je ale řádně upovídaná. Patří sem také sibiřská kočka s vlastnostmi podobnými psovi. Své příznivce i odpůrce má i kočičí naháč sphynx. 

Pod písmenem S ale najdeme i somálskou kočku, hravou a velmi inteligentní šelmu, která ráda vyhledává společnost. Své místo zde má i nejmenší domácí kočka s milouv povahou - singapurská kočka. A samozřejmě nechybí ani skotská klapouchá kočka, která kvůli svému vzhledu připomíná roztomilou a přítulnou sovičku. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Selkirk-rex (10)

Selkirk rex

Selkirk rex patří mezí vzácnější kočičí plemena. Tato kočka na první pohled zaujme kadeřavou načechranou srstí. Jde o plemeno původem z Ameriky, kde její odchovy naleznete v mnohem větších počtech než v Evropě.
Zjistěte více o selkirk rex

 

Kocici-plemeno-siamska-kocka (7)

Siamská kočka

Siamské kočky jsou elegantní, krásné, společenské, ale i náležitě tvrdohlavé kočky. Siamky milují lidi a budou vám nadšeně dělat společnost za všech okolností, ať o to budete či nebudete stát.
Zjistěte více o siamské kočce

 

Kocici-plemeno-sibirska-kocka (7)

Sibiřská kočka

Láká vás vlastnit kočku s vlastnostmi podobnými psovi? Pak sáhněte po sibiřské kočce, která je specifická i svou velikostí – je řazena mezi největší kočičí plemena.
Zjistěte více o sibiřské kočce

 

Plemeno-skotska-klapoucha-kocka (1)

Skotská klapouchá kočka

Skotská klapouchá kočka je roztomilá a přítulná kočka, která na první pohled zaujme lehce netradičním vzhledem – lehce sklopené uši, které jí dodávají sovího vzezření. Kromě netradičního vzhledu tyto kočky zaujmou i klidnou a tichou povahou.
Zjistěte více o skotské klapouché kočce

 

Kocici-plemeno-sphynx (2)

Sphynx

Pro jedny láska na celý život, pro jiné záhadný a téměř strašidelně vypadající tvor. Kočičí naháči rozhodně nenechají nikoho chladným. Donský sphynx patří mezi nová plemena, přesto si ihned našel řada obdivovatelů.
Zjistěte více o kočce sphynx. 

 

Zpět do obchodu