Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kočičí plemena od písmene: R

Mezi kočkami od písmene R najdeme přítulnou a přátelskou kočku ragamuffin, který nemá problém žít v malém bytě nebo ve velkém domě. Dobře se navíc snáží s dalšími mazlíčky, naopak nemá ráda samotu. Ke kočičím plemenům od písmene R patří také ragdoll, kočka, která se umí plně přizpůsobit životnímu stylu svého páníčka. V mnohém tedy připomíná svou povahou psa. V neposlední řade zde najdeme i ruskou modrou kočku, která je sice velmi chytrá, ale také neprodejná a často arogantní. K cizím lidem bude vždy odtažitější, ale své majitele bude vítat s radostí. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Kocici-plemeno-ragdoll (3)

Ragdoll

Ragdoll je krásná chundelatá kočka, která se snadno a ráda přizpůsobí životnímu stylu svého majitele. O této kočce se často mluví jako o kočkopsovi, a to díky jejímu krásnému kočičímu vzhledu a povaze podobné psí.
Zjistěte více o ragdollovi

 

Cornish-rex (12)

Rex cornish

Cornish rex je sice mladé plemeno, přesto je čím dál oblíbenější díky své pozitivní povaze. Mezi velké zajímavosti tohoto plemene koček patří i to, že se dá dobře cvičit.
Zjistěte více o cornish rex

 

Selkirk-rex (10)

Rex selkirk

Je to nepochybně škoda, že je v Evropě vzácnější, a to jak kvůli zajímavému krásnému vzhled, tak i kvůli skvělé povaze. Selkirk rex je přítulná, inteligentní, vyrovnaná a soběstačná. Zároveň je přátelská a milá.
Zjistěte více o selkirk rex

 

Plemeno-ruska-modra-kocka (10)

Ruská modrá kočka

Ruská modrá očka je známá díky štíhlé a elegantní figuře s krásnou modrou srstí. Jde o společenskou kočku, která své majitele miluje a k cizím lidem bývá odtažitější. Své majitele radostně vítá a sleduje je při každodenních povinnostech.
Zjistěte více o ruské modré kočce

 

Zpět do obchodu