Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Kočičí plemena od písmene: B

Plemenům koček, které začínají na písmeno B, bez pochyb dominuje oblíbená britská krátkosrstá kočka. Patří sem ale také bengálská kočky, tedy dokonalá šelma, která není pro každého. Krásná a společenská kočka od písmene B je pak třeba birma, která miluje sledování televize.  

Své místo zde má i balinéská kočka - inteligentní šelma se silně osobitým charakterem nebo také bombajská kočka, pro kterou je typická černá srst a pronikavé jantarové oči.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Bengalska-kocka (1)

Bengálská kočka

Bengálská kočka je poměrně nové kočičí plemeno, jehož popularita mezi kočičími milovníky stále stoupá. Plemeno vzniklo v průběhu 20. století křížením divokých koček bengálských s kočkou domácí.
Zjistěte více o bengálské kočce

 

Birma (1)

Birma

Birma je krásná a společenská kočka. Je velmi klidné a perfektně se tak hodí do bytu. Hravě zvládne i pobyt v početné rodině. Jde o velmi zvědavé a zároveň rozvážné kočky, které s vámi budou zaujatě sledovat televizi.
Zjistěte více o birmě

 

Britska-kocka (1)

Britská krátkosrstá kočka (britka)

Britská kočka je mohutnou kočkou v mnoha barevných variantách s klidnou a přátelskou povahou. Britka je příjemným a populárním společníkem mnoha domácností.
Zjistěte více o britské krátkosrsté kočce (britce)

 

Zpět do obchodu