Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Ulov myš

Že myši loví jen kočky? Ale kdepak! Tuhle si užije i váš štěkající chlupáč! Nejenže je tak akorát do tlamy, ale navíc krásně voní rozmarýnem! A navíc je ušitá v české chráněné dílně, takže pomáhá zvířatům i lidem.

Vyprodáno
Kód: 404
295 Kč
Kategorie: Hračky pro psy
Složení: s bylinkami
Typ hračky: přetahovací, nepískací
Původ: ruční výroba, každý kousek unikát, z chráněné dílny, Česko
Materiál: kůže
Hracky pro psy myska (2)
Z chráněné dílny

Také máte doma lovce, který při venčení nepromarní žádnou šanci k lovu, a kdykoli v trávě zašustí myška, stane se z něj vášnivý pronásledovatel, co nevidí a neslyší? Pak mu zkuste nabídnout myšku naši. Možná tak rychle neutíká, ale zábavy je s ní spousta!

Myš je ušitá z pevné režné látky a koženky, takže odolá i ostrým a pevným zoubkům. Navíc z ní váš hafan nebude moc spustit čumák – ve vatelínové výplni se totiž ukrývá také pořádná porce sušeného rozmarýnu, který je pro psy velkým lákadlem.

Myška se hodí pro menší a středně velké psy (ale rozhodně to není žádný prcek). Ušily ji šikovné ruce klientů chráněné dílny organizace Bona, o. p. s., takže její koupí uděláte radost nejen svému hafanovi, ale navíc přispějete na dobrou věc. Každý kus je navíc originál, ušitý se spoustou lásky a úžasnou pečlivostí.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Režné plátno, koženka, vatelín, rozmarýn

Rozměry: 20 x 6 x 4 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, koženka, vatelín, rozmarýn
 Rozměry: 20 x 6 x 4 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu