Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Psí plemena od písmene: W

Vyjmenovat psí plemena na W zabere opravdu jen chvilku. Patří sem hravý west highland white teriér, který okolí rád baví svými kousky. A druhým je oblíbené psí plemeno královny Alžběty II. - welsh corgi pembroke. Tomu je až nápadně podobný welsh corgi cardigan, ale jde přitom o samostatné plemeno, které má svou vlastní bohatou historii.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Welsh-corgi-cardigan (1)

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Cardigan je menší pastevecký pes, původem z Anglie. Jeho velmi blízkého příbuzného – Welsh Corgi Pembroke, s kterým je poměrně snadno zaměnitelný, proslavila nejznámější chovatelka tohoto plemene, královna Alžběta II.
Zjistěte více o welsh corgi cardigan.

 

Welsh Corgi Pembroke

Welsh Corgi Pembroke

Jde o inteligentní plemeno, které se snadno učí. Přemýšlíte, odkud tohoto zvláštně stavěného pejska znáte? S velkou pravděpodobností z fotografií s britskou královnou Alžbětou II. Corgiové se stali jejím oblíbeným plemenem, jehož hrdou chovatelkou byla několik desetiletí.
Zjistěte více o welsh corgi pembroke.

 

Vipet (1)

Whippet

Jako správní lovečáci potřebují whippeti (vipeti) velké množství pohybu, jinak mají destruktivní sklony. Jsou to velice přátelští psi, kteří málo štěkají a zloděje přivítají s vrtícím ocasem. Nehodí se tak vůbec jako hlídací psi.
Zjistěte více o vipetovi

 

Zpět do obchodu