Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Psí plemena od písmene: W

Vyjmenovat psí plemena na W zabere opravdu jen chvilku. Patří sem hravý west highland white teriér, který okolí rád baví svými kousky. A druhým je oblíbené psí plemeno královny Alžběty II. - Welsh corgi Pembroke. Tomu je až nápadně podobný Welsh corgi Cardigan, ale jde přitom o samostatné plemeno, které má svou vlastní bohatou historii.

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených psích plemen. 
Podívejte se na celý seznam psích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým psům váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí. 

 

Plemeno-welsh-corgi-cardigan (3)

Welsh corgi Cardigan

Welsh corgi Cardigan je menší pastevecký pes, původem z Anglie. Jeho velmi blízkého příbuzného Welsh corgi Pembroke, s kterým je poměrně snadno zaměnitelný, proslavila nejznámější chovatelka tohoto plemene, královna Alžběta II.
Zjistěte více o welsh corgi cardigan.

 

Plemeno-welsh-corgi-pembroke (17)

Welsh corgi Pembroke

Jde o inteligentní plemeno, které se snadno učí. Přemýšlíte, odkud tohoto zvláštně stavěného pejska znáte? S velkou pravděpodobností z fotografií s britskou královnou Alžbětou II. Corgiové se stali jejím oblíbeným plemenem, jehož hrdou chovatelkou byla několik desetiletí.
Zjistěte více o welsh corgi pembroke.

 

Plemeno-West-highland-white-terier (14)

West highland white teriér (westík)

West highland white teriér je menší, hravý a veselý pes. Jde o psa plného energie, který rád baví sebe i své okolí. Jako správný teriér je nezávislý a plný sebevědomí. Pokud ovšem bude důslední a laskaví zároveň, bude z něj stále dobře naladěný společník.
Zjistěte více o west highland white teriérovi.

 

Vipet (1)

Whippet

Jako správní lovečáci potřebují whippeti (vipeti) velké množství pohybu, jinak mají destruktivní sklony. Jsou to velice přátelští psi, kteří málo štěkají a zloděje přivítají s vrtícím ocasem. Nehodí se tak vůbec jako hlídací psi.
Zjistěte více o vipetovi

 

Zpět do obchodu