Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Medvěd ve městě

Medvěd přímo v pelechu vašeho chlupáče? Není důvod k panice! Tenhle se velmi rychle stane nejlepším kamarádem vašeho hafana. A díky pevným, přírodním materiálům nezkazí žádnou legraci!

Vyprodáno
Kód: 185
360 Kč
Hracky pro psy medved (1)
Z chráněné dílny

Medvěd ve městě dělá radost hned dvakrát – vašemu chlupáčovi i lidem. Ušily jej totiž šikovné ruce klientů chráněné dílny Bona. Jeho koupí tak přispějete nejen ke spokojenosti pejska, ale i na dobrou věc.

Medvídek je vyrobený ze 100% přírodní režné látky, která s přehledem odolá i ostrým a silným psím zoubkům. Vyplněný je vatelínem a ozdobený filcem.

Díky velikosti i nízké hmotnosti udělá Medvěd ve městě radost nejen středně velkým a větším chlupáčům, ale i těm „kapesním“, pro které nebude problém jej přenášet nebo lovit.

 

S čím to střídat: Je váš chlupáč posedlý měkkými hračkami? Potom byste se měli podívat i na látkové hračky pro psy, které jsme spolu s našimi trhači otestovali. Nebo má raději dřevěné psí hračky, které může dlouhé hodiny žvýkat? I na takové psí neposedy jsme připraveni. Pro ty, kteří se o svou kořist rádi poperou, jsou pak speciální přetahovací hračky pro psy. A pro chytré psí hlavičky máme čmuchací hračky - jako třeba oblíbený čmuchací salát.

Hra jste vy: Pamatujte, že i když hračka vašeho pejska na nějakou chvíli zabaví, nedá se to srovnat s chvílemi, které strávíte společnou hrou. A proto je důležité, aby si nehrál sám – nejvíce si totiž užije, když se do hry zapojíte i vy!

Pískání: Hračka je vhodná i pro bojácnější psy, protože nepíská, a tak nehrozí, že se chlupáč lekne, když nečekaně narazí na všité pískátko. 

Na co nezapomenout: A tak jako u všech hraček platí, že i s touho by si váš hafan měl hrát pouze pod dozorem. Raději proto hračku před vaším odchodem z domova ukliďte mimo psí dosah. 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín, filc

Rozměry: 29 x 14 x 3,5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín, filc
 Rozměry: 29 x 14 x 3,5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu