Doprava ZDARMA od 1 500 Kč

Sluníčko na poutkách

Snesli byste svému chlupáčovi modré z nebe? A co třeba slunce? To naše je pro to jako dělané. Díky šikovným poutkům si s ním může hrát společně i víc pejsků najednou. Vyrobené je navíc jen z přírodních materiálů!

Skladem
Kód: 182
365 Kč
Hracky pro psy slunicko (1)
Z chráněné dílny

Sluníčko na poutkách bude jistě oblíbenou hračkou vašeho chlupáče. Je vyrobené z pevné, 100% přírodní režné látky, takže bez úhony přežije spoustu hodin zábavy v podobě aportování nebo třeba přetahované. Díky praktickým poutkům se vám bude nejen dobře držet (a chlupáčovi dobře kousat), ale bude dokonalou hračkou, pokud s vámi domácnost obývá více psích brášků nebo sestřiček – společnou hrou se sluníčkem se spolehlivě zabaví. Hračka má navíc pevné vnější švy, a tak ji jen tak něco nerozhází. Doslova…

Velikostí se Slunce na poutkách hodí pro středně velké a větší pejsky, ale díky šikovné náplni z vatelínu skoro nic neváží, a tak ji v tlamičce unesou i lovci menších rozměrů (ale velcí osobností, samozřejmě).

Sluníčko prozáří nejen život vašeho chlupáče, ale přispěje i dobré věci. Na svět totiž přišlo díky klientům chráněné dílky organizace Bona, o. p. s., kteří šijí hračky pro chlupáče s pořádnou porcí lásky a úžasnou pečlivostí.

I když Sluníčko na poutkách představuje pro chlupáče hodiny a hodiny skvělé zábavy, nejvíce si váš hafan dovádění užije, pokud se do něj zapojíte i vy! 

 

Materiál: Režné plátno, vatelín

Rozměry: 28 x 28 x 3.5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín
 Rozměry: 28 x 28 x 3.5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: