Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kočičí plemena od písmene: N

Kočkám od písmene N dominuje norská lesní kočka, která ale rozhodně není žádný gaučový povaleč. Miluje pohyb, hraní a především společnost dalších koček a lidí. Své místo zde má i německá rex, tedy kočka s výbornými lezeckými a akrobatickými dovednostmi. Tahle kočka si vás ale získá i svým krásným vhledem a kadeřavým kožíškem. Nepřehlédnutelná mezi kočičími plemeny na písmeno N je i něvská maškaráda, která svým požíškem přímo láka k pohlazení. I proto jde o jedno z nejoblíbenějších plemen velkých koček. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Nebelung (9)

Nebelung

Nebelung je kočka, která zaujme jak svým netradičním jménem, tak svým úchvatným vzhledem. Jde o kočku se stříbřitě modrou srstí a třpytivýma zelenkavýma očima.
Zjistěte více o kočce nebelung

 

Plemeno-norska-lesni-kocka (3)

Norská lesní kočka

Norská lesní kočka navzdory svému názvu miluje lidskou společnost a nesnáší samotu. Je to velký mazel, který hýří energií. Má velmi ráda pohyb, ráda si hraje a miluje lidskou i kočičí společnost. I když dokáže být norská lesní kočka samostatná, nemá ráda delší samotu.
Zjistěte více o norské lesní kočce

 

Zpět do obchodu