Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kočičí plemena od písmene: M

Pod písmenem M najdeme v seznamu kočičích plemen majestátního obra jménem mainská mývalí kočka. A přirovnání to není nadsazené, patří totiž mezi největší kočičí plemena. Ze všech koček má také svou povahou nejblíže ke psům. Na opačné straně dle velikosti je pak další kočičí plemeno na písmeno M - munchkin. Milá, přítulná a inteligentní kočička s krátkýma nohama. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Plemeno-mainska-myvali-kocka (3)

Mainská mývalí kočka

Mainská mývalí kočka je něžný obr s povahou psa. Tyto majestátní kočky vynikají několika zvláštnostmi. Mimo jiné patří mezi největší kočičí plemena. Když se chce napít, nejprve udeří packou do hladiny.
Zjistěte více o mainské mývalí kočce

 

Egyptska-mau (12)

Mau egyptská

Název kočky egyptská mau jednoduše odkazuje na původ tohoto plemene. Kočka pochází opravdu z Egypta a slovo mau je z egyptštiny. Význam slova mau je prostý, znamená kočka. Někdy tedy můžeme nalézt toto plemeno pod názvem egyptská mau, jindy pod názvem egyptská kočka.
Zjistěte více o egyptské mau.

 

Kocici-plemeno-munchkin (14)

Munchkin

Přítulná, milá a inteligentní kočka. Vedle samých pozitivních povahových vlastností zaujme munchkin na první pohled krátkýma nohama. Jde o menší až střední kočky, které je navzdory svým krátkým nožkám velmi aktivní.
Zjistěte více o munchkin

 

Zpět do obchodu