Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Kočičí plemena od písmene: E

Mezi kočičími plemeny na písmeno E najdeme hned několik exotických koček. Jedna to potvrzuje i svým jménem - jde o erotickou kočku, která je čtyřnohá parťačka pro páníčky s klidným životním tempem. Vzhledem se podobá perské kočce, ale má krátký a hustý kožíšek. Další známou kočkou z dalekých krajů je egyptská kočka, která má mezi předky šelmy, které byly ve starověkém Egyptě balzamovány a pohřbívány se svými pány, faraony. Své místo zde má ale i tradičnější evropská kočka, kterou si mnoho laiků plete s kočkou domácí. Tahle dvě kočičí plemena jsou si sice hodně podobná, ale rozdíly mezi nimi najdete. Evropanky jsou hravé a ocení místo pro vyžití. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Evropska-kocka (1)

Evropská kočka

Evropskou kočku si s ohledem na její vzhled snadno mnoho laiků splete s kočkou domácí. Vzhledem jí sice podobná je, ale jak ve vzhledu tak v povaze najdete rozdíly. Evropské kočky jsou velmi hravé a ocení místo, kde se budou moci vyblbnout.
Zjistěte více o evropské kočce

 

Zpět do obchodu