Doprava ZDARMA od 1 500 Kč

Až vyrostu, budu orel

Že by si váš chlupáč klidně troufl i na orla? Pak si své dovednosti může vyzkoušet na tom našem. Možná se velikostí skutečnému dravci nevyrovná, ale radost mu udělá stejnou. Je vyrobený z přírodní látky a připravený ke každé hře.

Skladem
Kód: 200
320 Kč
Hracky pro psy orel (3)
Z chráněné dílny

Psi jsou zkrátka lovci. Máte jednoho nadšeného doma? Pak mu jistě hračka Až vyrostu, budu orel udělá spoustu radosti. Je ušitá z velmi odolné, 100% přírodní režné látky. Díky silným vnějším švům nebude snadnou kořistí a odolá i „drsnějšímu“ zacházení ze strany psích zubů. Hodí se ke všem možným psím hrám – od aportování až po přetahovanou.

Tohle orlí ptáče ocení hlavně středně velcí a větší hafani, ovšem radost udělá i menším lovcům, kteří se nezaleknou žádné kořisti.

Hračka Až vyrostu, budu orel vznikla díky šikovným rukám klientů chráněné dílny organizace Bona, o. p. s., takže její koupí nejen potěšíte svého chlupáče, ale také přispějete na dobrou věc. Orlíče je 100% ruční práce lidí, kteří pro pejsky šijí s láskou a úžasnou pečlivostí.

I když hračka udělá vašemu chlupáčovi nepochybně velkou radost, opravdovou zábavu si užije jen tehdy, když se do jeh loveckých her zapojíte i vy.

 

Materiál: Režné plátno, vatelín, filc

Rozměry: 22 x 25 x 3.5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)

 Vyrábí: Potěš psa
 Materiál: Režné plátno, vatelín, filc
 Rozměry: 22 x 25 x 3.5 cm (každý kousek je originál, a tak se mohou rozměry lehce lišit)
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: