Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Škrabadlo pro kočky se škvírou

Kartonová škrabadla kočky prostě milují. A to se škvírou si jistě zamilují na první pohled. Nejenže se na něm skvěle leží a drápky díky němu budou neustále v excelentní kondici, ale ještě díky němu váš chlupáč zažije spoustu zábavy a her!

Položka byla vyprodána…
Ve výrobě
Kód: 661
490 Kč
Kategorie: Škrabadla pro kočky
Složení: přírodní
Původ: Česko
Položka byla vyprodána…

Údržba drápků, respektive jejich broušení o vše, co se zamane, patří k základním potřebám kočiček. Nabídněte jim místo drahého křesla nebo rámu postele škrabadlo, které je dokonale zabaví a jejich drápkům poskytne dokonalou manikúru. Škrabadlo pro kočky se škvírou bude navíc i skvělým společníkem ke hrám – když dovnitř umístíte hračku nebo dobrůtku, bude ho váš chlupáč prostě milovat. Mimochodem, tohle škrabadlo není žádné tintítko, takže bude ideální i jako plocha k odpočinku či vyhřívání se na sluníčku.

Škrabadlo je nezbytností v každé domácnosti, kde žije kočka. Jinak totiž hrozí, že si začne chlupáč brousit drápky o nábytek nebo třeba prádlo na sušáku. A kartonové škrabadlo je pro jejich oblíbenou zábavu ideální. Neškrábe do jemných tlapiček a je až překvapivě odolné, protože je vyrobené z prvotřídní pětivrstvé, kvalitní vlnité lepenky. A ještě skvěle vypadá!

Škrabadlo pro kočky se škvírou vyrobily šikovné české ručičky v dílně rodinné firmy, která každé škrabadlo tvoří s láskou. Kartonová škrabadla jsou navíc ekologická – až vám doslouží, jednoduše je zrecyklujete v kontejneru na papír. Žádná chemie, žádné plasty, žádná zátěž pro přírodu. A z toho by měl určitě radost i váš kočičí miláček (tedy kdyby se na svém kartonovém Škrabadle s se škvírou přemýšlel nad ekologií, a ne nad tím, jak ovládnout svět).

 

Hodilo by se vám do bytu spíše barevnější škrabadlo? Pak pro vás máme Škrabadlo pro kočky s barevnou škvírou. A protože škrabadel není nikdy dost (ostatně v každé místnosti bytu by mělo být minimálně jedno), můžete k němu přidat i Škrabadlo pro kočky se schovkou, Škrabadlo pro kočky s barevným tunelem nebo třeba Škrabadlo pro kočky placák.

 

Materiál: Pětivrstvá lepenka

Rozměry: 55 x 40 x 15 cm

 Vyrábí: beSure
 Materiál: Pětivrstvá lepenka
 Rozměry: 55 x 40 x 15 cm
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu