Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Škrabadlo pro kočky barevný placák

Brousí si váš chlupáč drápky o všechno, co mu přijde do cesty? Pak je na čase nabídnout mu alternativu k vašemu majetku. Kartonové škrabadlo placák nabízí spoustu plochy ke kočičí manikúře i k odpočinku.

Položka byla vyprodána…
Ve výrobě
Kód: 703
359 Kč
Kategorie: Škrabadla pro kočky
Složení: přírodní
Původ: Česko
Položka byla vyprodána…

Na tohle škrabadlo se pohodlně stočí i obří mývalí kočka nebo se na něm mohou tulit dvě zamilované kočičky. O tom, kolik zábavy poskytne tahle plocha pro klubko koťat, ani nemluvě. Zkrátka a dobře – placák se bude vašemu chlupáčovi hodit nejen k broušení drápků, ale také jako odpočívadlo. A těch her, co si na něm užijete!

Škrabadlo je nezbytností v každé domácnosti, kde žije kočka. Jinak totiž hrozí, že si začne chlupáč brousit drápky o nábytek nebo třeba prádlo na sušáku. A kartonové škrabadlo je pro jejich oblíbenou zábavu ideální. Neškrábe do jemných tlapiček a je až překvapivě odolné, protože je vyrobené z prvotřídní pětivrstvé, kvalitní vlnité lepenky. A ještě skvěle vypadá!

Škrabadlo pro kočky barevný placák vyrobily šikovné české ručičky v dílně rodinné firmy, která každé škrabadlo tvoří s láskou. Kartonová škrabadla jsou navíc ekologická – až vám doslouží, jednoduše je zrecyklujete v kontejneru na papír. Žádná chemie, žádné plasty, žádná zátěž pro přírodu. A z toho by měl určitě radost i váš kočičí miláček (tedy kdyby se na svém kartonovém Škrabadle pro kočky barevný placák přemýšlel nad ekologií, a ne nad tím, jak ovládnout svět).

 

Hodilo by se vám do bytu spíše černobílé škrabadlo? Pak pro vás máme Škrabadlo pro kočky placák. A protože škrabadel není nikdy dost (ostatně v každé místnosti bytu by mělo být minimálně jedno), můžete k němu přidat i Škrabadlo pro kočky s barevným pelíškem, Škrabadlo pro kočky se schovkou nebo třeba Škrabadlo pro kočky s tunelem.

 

Materiál: Pětivrstvá lepenka

Rozměry: 45 x 40 x 5 cm

 Vyrábí: beSure
 Materiál: Pětivrstvá lepenka
 Rozměry: 45 x 40 x 5 cm
 Vyrobeno: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu