Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Kočičí plemena od písmene: P

Koček od písmene P sice není mnoho, každý si ale jistě vybaví perskou kočku, tedy exotickou šelmu s krásným huňatým kožíškem. Kromě toho, že jde o krásné kočky, tak to jsou také vyhlášené lenošky, které rády polehávají na pohovce. Patří sem ale také hravá a chytrá kočka jménem peterbald, resp. petěrsburgský sphynx. Jde o kočku, která může mít srst, ale také může být zcela holá a vrásčitá. Své místo zde najde i pixiebob, tedy nenáročná a temperamentní kočka se psí povahou. 

 

Poznejte ✔️ historii, ✔️ povahu, ✔️vlastnosti a vzhled oblíbených kočičích plemen. 
Podívejte se na celý seznam kočičích plemen a zjistěte, jaká se k jednotlivým kočkám váže historie, odkud pochází, jaké mají typické vlastnosti nebo ke komu se nejlépe hodí.  

 

Kocici-plemeno-perska-kocka (7)

Perská kočka

Kočky patří mezi populární domácí mazlíčky. Mezi různými kočičími plemeny patří perské kočky mezi ty nejznámější. Perská kočka je krásné huňaté zvíře, jehož oblíbenou činností je polehávání v pelíšku nebo na gauči.
Zjistěte více o perské kočce

 

Kocici-plemeno-peterbald (6)

Peterbald

Peterbald je chytrá a hravá kočka, která zaujme jak svou povahou, tak svým vzhledem. Jde totiž o jedinečné plemeno, které se objevuje se srstí i bez srsti.
Zjistěte více o peterbaldovi

 

Zpět do obchodu