Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Naservírujte svému psovi menu z farmy, lesa nebo z opeřenců

Který štěkající chlupáč by si rád nepochutnal na pořádném kousku masa! I proto u nás najdete jen ty nejlepší konzervy, ve kterých se skrývá čisté masíčko a na zvlhčení trocha poctivého zeleninového vývaru. Jenže kterou pro svého psa vybrat? Objednejte mu výhodné trojmenu!

Les-a-operenci-cumacek

Pro všechny maso milující, ale trošku nerozhodné chlupáče jsme připravili speciální trojbalení konzerv. Na co se mohou všechny mlsné čumáčky těšit?

Pro psy, co mají rádi poctivé chutě máme Farmu v konzervě – balení obsahující Býka v konzervě, Jehně v konzervě a Kozu v konzervě.

Pro gurmány, co si potrpí na jemné masíčko je jako stvořené trojmenu Opeřenci v konzervě, v němž najdou Krocana v konzervě, Slepici v konzervě a Husu v konzervě.

Les-a-operenci-cumacek (2)

A pro milovníky divokého života (a také masíčka) máme Les v konzervě. V tomto výhodném balení najdou Jelena a soba v konzervě, Bažanta v konzervě a Kance v konzervě.

Myslíme samozřejmě na kapesní psíky a pořádné hafany, a tak všechna výhodná trojbalení nabízíme jak s 400gramovými, tak i 800gramovými konzervami.

Autor: Květa z Chlupáči.cz
Foto: Chlupáči.cz 

Zpět do obchodu