Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Nevíte, jak bude vašemu psovi chutnat BARF? Máme vzorky na vyzkoušení!

Sušený BARF pro psy je skvělým způsobem, jak hafanovi zpestřit, a hlavně zlepšit jídelníček, aniž byste museli složitě vymýšlet, jak zajistit suroviny na vyvážený BARF. Nejste si ale jistí, co by na tu novinku v mističce říkal váš štěkající kamarád? Nevadí! Máme pro vás novinku – vzorky krmiva na vyzkoušení!

BARF-na-vyzkouseni-cumacek

A určitě uspokojíme i ty největší mlsné jazýčky! Pro gurmány, co se nebojí netradičních chutí, máme Můj první BARF: Sušená směs zvěřina a vepřové. Pro milovníky tradičnějších chutí pak vzorek sušeného BARFu hovězí a vepřové. A pro hafany, co mají raději jemnější masíčko, je určený Můj první BARF: Sušená směs hovězí a kuřecí.

Že si nejste úplně jistí, kterou příchuť by váš pes preferoval? Nemusíte zoufat, prostě mu objednejte od každé jeden vzorek na vyzkoušení a je to! 

BARF-na-vyzkouseni-cumacek (2)

Ovšem nejen masové BARFy nabízíme na zkoušku. Sušené zeleninové přílohy, kterými můžete hafanovi zpestřit maso, konzervu nebo masový BARF, máme ve vzorcích také. Objednáte mu spíš Můj první BARF: Sušenou přílohu s rýží a zeleninou, přílohu s pohankou a zeleninou, nebo vzorek sušené přílohy s vločkami a zeleninou? Nebo všechny tři?

Nezapomněli jsme ani na přílohu pečenou, která se kromě zpestření krmiva hodí i jako křupavá dobrůtka za odměnu. I tu máme ve verzi Můj první BARF: Pečená příloha.

Tak čím uděláte svému nejlepšímu psímu kamarádovi radost?

Autor: Květa z Chlupáči.cz
Foto: Chlupáči.cz 

Zpět do obchodu