Doprava ZDARMA nad 1 390 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 1 990 Kč.

Časté dotazy k eshopu Chlupáči.cz

Časté dotazy k Chlupáči.cz

Odkud jsou věci, které najdu na Chlupáči.cz?

Většina z toho, co u nás najdete pochází z malých českých dílen a výroben. Naši dodavatelé a partneři pro nás nejsou jen anonymní objednávky zboží, ale lidé, kteří stejně jako my v práci pro chlupáče našli smysl své práce a dělají vše pro to, aby čtyřnožkám dopřáli jen to nejlepší.

Proč máte tolik věcí pro nemocné psy a kočky?

Sami máme doma psí i kočičí seniory, které během let postihl kdejaký zdravotní problém. A my sami jsme dlouze a často marně hledali, jak jim během léčby pomoci. Pro zdravé chlupáče najdete spusty krmiv, pamlsků i doplňků, ale pro ty nemocné je výběr omezenější. I proto u nás vznikla samostatná rubrika Přírodní ošetřovna, kde najdete silné bylinné pomocníky, kteří se postarají o podlomené zdraví.

Léčíte bylinkami i rakovinu?

Určitě ne. Nejsme šarlatání ani blázniví odpůrci všeho chemického. Víme ale z vlastní zkušenosti, jak dokáže být třeba chemoterapie vyčerpávající pro malé zvířecí tělíčko. Naším cílem je ruku v ruce s přírodou a bylinkami pomoci chlupáčovi přežít náročnou léčbu a vrátit jeho organismus do ztracené rovnováhy.

Co když si nevím rady s výběrem?

Zavolejte nám nebo napište. Rádi vám poradíme. Pokud máte nemocného chlupáče či má jakákoliv omezení, pomůžou vám naši specialisté. Zdraví a pohoda chlupáčů je pro nás na prvním místě.

Proč máte v obchodě málo věcí?

Vše, co u nás najdete prošlo náročným výběrem - jak u nás, tak u našich chlupáčů. Věříme, že není třeba mít stovky pamlsků různých značek, když můžeme mít jen pár, za které ale dáme klidně chlupy do ohně!

Proč máte na fotkách ruce?

Můžeme klidně vše popisovat s pomocí centimetrů a gramů, ale myslíme si, že není nad to, když můžete vidět každý kousek v poměru s něčím, co si umíte hned představit - třeba s lidskou rukou :)

Zpět do obchodu