Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Jak jsme s Chlupáči (skoro) vítaly jaro

My všechny holky z Chlupáčů se na příchod jara těšíme ze spousty důvodů. A jedním z nich je i fakt, že konečně změníme šatník. Že nebudeme muset navlékat čtyři vrstvy oblečení, abychom mohly vůbec opustit bezpečí bytu.

Chlupate-mikiny

Ke spuštění našeho vysněného e-shopu jsme se rozhodly udělat si radost speciálními tričky s čumáčkem Chlupáčů. Výjimečně jsme se shodly na všem – od textů,  přes velikost a umístění chlupatého čumáčku až po barvu - černá, samozřejmě, protože na ní jsou chlupy vidět úplně nejlíp. Potisk triček jsme zadaly kamarádům grafikům z RTG Media, kteří se nám starají o celý tiskový cirkus a těšily se na výsledek. Mělo nás napadnout, že to bylo všechno až moc snadné…

S čím jsme tak nějak zapomněly počítat, bylo počasí. Na začátku května už je přece vždycky sluníčko a teplo, no ne? Střet s realitou v podobě 7 stupňů a slejváku nás rychle vyvedl z omylu. Ne že bychom byly křehké květinky, co se rozpustí při prvních kapkách deště, ale běhat v tričku při teplotě, při které v únoru nosíme péřovku a šálu, je nad naše síly.

Chlupate-mikiny-kocky

Prakticky jsme měly tři možnosti:

• začít se rychle otužovat  - jasně, je to zdravé, ale návrh byl zamítnut v prvním čtení, protože je při tom zima,
• čekat na opravdové jaro - už jste viděli ženu, co čeká na lepší počasí, když si koupí nový kousek oblečení?,
• nebo vymyslet třetí variantu.

A protože jsme poměrně vynalézavé, zvolily jsme třetí možnost.

Výsledek? Kluci z grafického studia nám potiskli teplé mikiny, co krásně hřejí a do toho počasí, co letošní jaro předvádí, jsou jako dělané. Spokojení jsou všichni – naši chlupáči, protože jsou jejich jména zvěčnená na tričkách i mikinách. A my také, protože nemrzneme a mohly jsme přivítat nejen jaro, ale i spuštění e-shopu opravdu stylově!

Autor: Redakce Chlupáči.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení