Doprava ZDARMA nad 1 500 Kč a pamlsky nebo eko taška jako dárek od 2 000 Kč

Jak jsme s Chlupáči (skoro) vítaly jaro

My všechny holky z Chlupáčů se na příchod jara těšíme ze spousty důvodů. A jedním z nich je i fakt, že konečně změníme šatník. Že nebudeme muset navlékat čtyři vrstvy oblečení, abychom mohly vůbec opustit bezpečí bytu.

Chlupate-mikiny

Ke spuštění našeho vysněného e-shopu jsme se rozhodly udělat si radost speciálními tričky s čumáčkem Chlupáčů. Výjimečně jsme se shodly na všem – od textů,  přes velikost a umístění chlupatého čumáčku až po barvu - černá, samozřejmě, protože na ní jsou chlupy vidět úplně nejlíp. Potisk triček jsme zadaly kamarádům grafikům z RTG Media, kteří se nám starají o celý tiskový cirkus a těšily se na výsledek. Mělo nás napadnout, že to bylo všechno až moc snadné…

S čím jsme tak nějak zapomněly počítat, bylo počasí. Na začátku května už je přece vždycky sluníčko a teplo, no ne? Střet s realitou v podobě 7 stupňů a slejváku nás rychle vyvedl z omylu. Ne že bychom byly křehké květinky, co se rozpustí při prvních kapkách deště, ale běhat v tričku při teplotě, při které v únoru nosíme péřovku a šálu, je nad naše síly.

Chlupate-mikiny-kocky

Prakticky jsme měly tři možnosti:

• začít se rychle otužovat  - jasně, je to zdravé, ale návrh byl zamítnut v prvním čtení, protože je při tom zima,
• čekat na opravdové jaro - už jste viděli ženu, co čeká na lepší počasí, když si koupí nový kousek oblečení?,
• nebo vymyslet třetí variantu.

A protože jsme poměrně vynalézavé, zvolily jsme třetí možnost.

Výsledek? Kluci z grafického studia nám potiskli teplé mikiny, co krásně hřejí a do toho počasí, co letošní jaro předvádí, jsou jako dělané. Spokojení jsou všichni – naši chlupáči, protože jsou jejich jména zvěčnená na tričkách i mikinách. A my také, protože nemrzneme a mohly jsme přivítat nejen jaro, ale i spuštění e-shopu opravdu stylově!

Autor: Redakce Chlupáči.cz

Zpět do obchodu